Ranga: Zdobywca Złotej Piłki

inter00

Redaktor

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: 4 czerwca 2002
Wiek: 24 lat
Województwo: mazowieckie
Rejestracja: 19 czerwca 2012
Ostatnie logowanie: 15 lutego 2026 | 10:21
Informacje o sobie:

1221

Newsów

4990

Dni w serwisie

10184

Komentarzy

Ostatnie newsy autorstwa redaktora

Ostatnie komentarze

Wyciekły stroje Interu na kolejny sezon 8 kwietnia 2020 | 21:52   

No to mam nadzieje że adidas nas przejmie.

Mediaset: Cuadrado i Bonucci za Icardiego 8 kwietnia 2020 | 16:07   

Zdecydowany Pass dla takiej wymiany. Jakiekolwiek wymiany które moglibyśmy zaakceptować to Icardi za Dybale/ Icardi za Ramseya i Higuaina (może śmieszne ale dla mnie pasowalby idealnie jako zmiennik Lukaku, doświadczony, skuteczny).

Druga szansa dla Cancelo? 8 kwietnia 2020 | 11:57   

Ze względu na charakter Conte go nie weźmie, siano ma w głowie. A szkoda bo gdyby główka nie szwankowała byłby w top 5 prawych obrońców.

Lukaku namawia Vertonghena, Marotta po Kumbullę 8 kwietnia 2020 | 11:54   

Mamy też Eriksena który na pewno by się ucieszył ze znajomej twarzy :D Mam z Belgiem straszny problem bo jednak nie widzę dla niego miejsca bo wątpię żeby był zadowolony z roli rezerwowego, u nas w obronie jest strasznie ciasno, ma już sporo lat na karku i wolałbym żeby dali szansę komuś młodszemu jak np Kumbulli, jednak patrząc na to że jest za darmo wziąłbym go chociażby przez wzgląd na doświadczenie, zwłaszcza w pucharach. Jeżeli rzeczywiście Godin odejdzie a DD zostanie przeniesiony ma wahadło to jestem za, inaczej bezsens.

Topowy bramkarz bez trofeów 7 kwietnia 2020 | 22:06   

Już niedługo Samir. już niedługo.

Vecino: Brozović najlepszy w Interze 7 kwietnia 2020 | 18:54   

Na pewno jest to nasz najlepszy pomocnik aktualnie bo Eriksen samym nazwiskiem liczb nie nabije.

Inter powalczy z Leicester o Carvalho? 7 kwietnia 2020 | 18:53   

Podziękuję.

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama