Dni w serwisie
Komentarzy
Co ze wzmocnieniami obrony? 5 sierpnia 2022 | 18:15
Zagadou? Gość za free. Oddaliśmy żabę i jestem w dupie brawo
Kto mógłby zastąpić Dumfriesa? 5 sierpnia 2022 | 15:23
Pismaki wypisują że odriozola jest brany pod uwagę jako następca w przypadku sprzedaży. Eh słaba opcja jak dla mnie choć napewno dość budżetowa
Inter nie dostał przelewu od DigitalBits (akt.) 5 sierpnia 2022 | 12:38
Super
Inter nie chce sprzedać Casadei 5 sierpnia 2022 | 12:38
@Kevin no właśnie choćby taki zawodnik z primavery. Grając 3 pomocników powinno się mieć 5 którzy są do walki o pierwszą 11 i jednego młodego który będzie dostawał jakieś tam minuty i trenował z drużyną. Z galiardiniego wiadomo że nic nie będzie są asslani i Miki więc doliczając hakana nikolo i Marceli mamy 5 dobrych pomocników casadei idealnie pasuje na uzupełnienie tak samo jak agueme
Kto mógłby zastąpić Dumfriesa? 5 sierpnia 2022 | 10:50
Castagne fajna opcja, z ligowych zostaje Singo. Słabsze opcje to choćby dest z Barcelony. Maty Cash! :D (edycja 2022.08.05 10:50 / Garon_92)
Inter nie chce sprzedać Casadei 5 sierpnia 2022 | 09:26
Zaczynamy uczyć się na błędach ? Dobrze najpierw pozbyć się szrotow. Może galiardiniego by wypchnęli
10 zawodników blisko końca umowy - co zrobi Inter? 4 sierpnia 2022 | 18:46
Skriniar że vrij przedłużyć, darmian w zależności co pokaże. Daniło można dać na kolejny rok. Reszta bez żalu pomachać na dowodzenia gdzie indziej. Gagliardini jest na poziomie hellasu za niego agueme lub inny wychowanek primavery. Za resztę defacto też można dać szansę młodzieży.
Brak piłkarzy dodanych do ulubionych