Dni w serwisie
Komentarzy
Inzaghi: Ten wynik musi nam dać pewność siebie 4 kwietnia 2022 | 18:13
Szymon przestań pierdo...ć o nastawieniu do meczów. Dałeś dupy razem ze sztabem w kwestii przygotowania zespołu po zimie i tyle. W dodatku taktyki nie ma w ogóle laga na dziadka to nie taktyka. Gdybyśmy choć przez nie wiem łącznie 45 minut grali dobrze tak że juve musiałoby się bronić to rozumiem takie słowa ale gdyby nie jeden błąd gówno by było. Przesrales na początku sezonu punkty i teraz. Sam chłopie zmień nastawienie bo kolejny sezon będziesz oglądał w tv (edycja 2022.04.04 18:14 / Garon_92)
Inzaghi: To będzie mecz osobowości i charakteru 3 kwietnia 2022 | 09:07
Pitu Pitu. Będzie wpierdacz i do domu lizać rany. Szymon ogarnij się 7pkt w 7 meczach. Tam właśnie zostało przegrane mistrzostwo, tyle w temacie.
Obstawiam że dziś albo remis albo minimalnie wygraja żydki z Turynu niestety....
Inter w kolejce po Darwina Nuneza? 1 kwietnia 2022 | 13:11
Fajny gracz ale to raczej fikcja literacka
Dimarco w rozliczeniu za Bremera? 1 kwietnia 2022 | 13:10
Wolałbym chyba oddać pirole
Romano: Inter daleko przed konkurencją 31 marca 2022 | 16:56
Zobaczymy w lipcu
Inter obniży cenę za de Vrija? 31 marca 2022 | 16:47
Nie schodzić poniżej 20 no bez jaj
Ten przeklęty Turyn... 31 marca 2022 | 09:20
Porażka w tym meczu oznacza maks 4 miejsce w lidze i to w bólach. Zwycięstwo mogłoby dać wielkiego kopa w zad i pozwolić na nowo mieć nadzieję na scudetto. Remis nikomu nic nie da więc mam nadzieję że będą grysc trawę aż im tyłkiem wyjdzie żeby wygrać
Brak piłkarzy dodanych do ulubionych