Imię i nazwisko: | Maciej Pawul |
Data urodzenia: | 24 lutego 1987 |
Wiek: | 38 lat |
Województwo: | Nie podano |
Rejestracja: | 22 czerwca 2012 |
Ostatnie logowanie: | 12 grudnia 2022 | 11:06 |
Informacje o sobie: | Posiadacz segregatora z wycinkami prasowymi o Interze z lat 90', kolekcji plakatów z tego okresu, koszulek Nerazzurrich z nazwiskami Ronaldo i Vieriego, wielki fan tego ostatniego. |
Dni w serwisie
Komentarzy
Marcelino: Sytuacja Cancelo jest skomplikowana 14 stycznia 2018 | 11:50
Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Cancelo zajął prawą stronę na dłużej, DD może pełnić rolę zmiennika na środku lub nawet wygryźć z lewej talenty pokroju Santona czy Nagatomo, to bardzo uniwersalny facet, na szczęście. Cancelo ostatnio na prawej robił większe zagrożenie, niż grający wyżej od niego Mario. Opcji jest sporo.
16 lat intermediolan.com 12 stycznia 2018 | 19:07
Wszystkiego co najlepsze dla całej redakcji i oby nadchodzące lata przyniosły nam wszystkim wiele pociechy, nie tylko że strony, ale i osiągnięć naszego kochanego klubu. Amen.
Czarny humor 10 stycznia 2018 | 11:53
Najpierw łyżka dziegciu, niestety, nie ustrzegłeś się kilku błędów językowych i logicznych. Sama treść felietonu oddaje dobrze odczucia niejednego bywalca strony, udało Ci się zaszczepić klasyczne "pokrzepienie serc", to na duży plus, w tych dramatycznych okolicznościach. Tylko śmiech może uratować dobre samopoczucie i podoba mi się ta myśl przewodnia.
Para Skriniar - Santon na mecz z Romą? 9 stycznia 2018 | 01:05
Jeszcze raz zacytuję, "Kadra jest kompletna" Ausilio, przed meczem z Violą. Jak widać, nie ma się czym martwić.
Transfer De Vrija możliwy, ale dopiero latem 8 stycznia 2018 | 10:32
"Kadra jest kompletna" Ausilio, przed meczem z Violą.
Bergomi: Joao Mario był żenujący! 6 stycznia 2018 | 17:59
MrGoal obejrzyj jak grał na skrzydle przed Interem, to będziesz wiedział, że kiedyś predyspozycje jakoś przejawiał.
Icardi i Borja Valero po meczu 6 stycznia 2018 | 16:29
"Naszej grze brakowało przyśpieszenia." B. Valero.