Imię i nazwisko: | Maciej Pawul |
Data urodzenia: | 24 lutego 1987 |
Wiek: | 38 lat |
Województwo: | Nie podano |
Rejestracja: | 22 czerwca 2012 |
Ostatnie logowanie: | 12 grudnia 2022 | 11:06 |
Informacje o sobie: | Posiadacz segregatora z wycinkami prasowymi o Interze z lat 90', kolekcji plakatów z tego okresu, koszulek Nerazzurrich z nazwiskami Ronaldo i Vieriego, wielki fan tego ostatniego. |
Dni w serwisie
Komentarzy
Inter zagra z Olympique Lyon 24 lipca 7 czerwca 2017 | 09:46
Ale będą bęcki, oby nie aż takie jak w ubiegłym roku.
CDS: Od Tolisso do Borjy Valero 4 czerwca 2017 | 11:43
Wiktor, a co jest nie tak z Mielcem? Ja rozumiem Radom, bądź Sosnowiec, a w 70' grać ze Stalą Mielec przyjechał w ramach pucharów Real Madryt, więc nie takie zadupie:)
SKY: Temat Manolasa upadł przez Rüdigera 4 czerwca 2017 | 10:57
Aż się wierzyć nie chce, Inter planuje zakupy według wytycznych szkoleniowca. Na pewno rozmawiamy o tym samym klubie? :)
Olympique Marsylia po Jovetica 31 maja 2017 | 18:14
Nie kminię tego. Sezon udany, Sevilla nie chce go kupić, to co z Jojo jest nie tak?
Wysoka wygrana na zakończenie sezonu 29 maja 2017 | 01:27
Cóż, smutek w sercu, szkoda kolejnego "przejściowego" sezonu, daj boże, żebyśmy w następnym sezonie złapali stabilizację i regularnie tak gnoili ogórków, a i z czołówką nawiązali walkę po wielu dobrych i przemyślanych transferach, tego sobie i innym czarnoniebieskim sercom na koniec tego marnego sezonu szczerze życzę, amen. Forza Inter.
Analiza taktyczna Lazio - Inter 27 maja 2017 | 18:53
Czapki z głów, solidna analiza.
CDS: Dalbert bardzo blisko Interu 26 maja 2017 | 11:34
Zapierd..lacz, taki młodszy i szybszy Nagatomo będzie, tylko że czasem jeszcze coś odbierze przeciwnikowi, zamiast prezenty robić. W sumie może być.