Ranga: Talent z 1. składu

Maciej Pawul

Honorowy redaktor

Imię i nazwisko: Maciej Pawul
Data urodzenia: 24 lutego 1987
Wiek: 37 lat
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 22 czerwca 2012
Ostatnie logowanie: 12 grudnia 2022 | 11:06
Informacje o sobie: Posiadacz segregatora z wycinkami prasowymi o Interze z lat 90', kolekcji plakatów z tego okresu, koszulek Nerazzurrich z nazwiskami Ronaldo i Vieriego, wielki fan tego ostatniego.

4321

Dni w serwisie

2356

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Guarin pożegnał się z kolegami 25 stycznia 2016 | 20:03   

Może pierwsza oferta miała podbić cenę i utrudnić negocjacje ostatecznym nabywcom i taki był cel działaczy Jiangsu, jak się zgłosili pierwsi? Ale dość spekulacji, wiszałem psy na Guarinie już od początku, cieszę się, że odchodzi. Szerokiej drogi i powodzenia, pieniążki mam nadzieję, zostaną mądrze spożytkowane.

Melo: To był mój najlepszy występ 25 stycznia 2016 | 19:56   

Niezbyt przemyślane wypowiedzi Melo po tym meczu, nie sądzę żeby to przeanalizował. Choć występ nie najgorszy na pewno. Drakon ma sporo racji, Nowy za to pierwszy raz odpuścił dyskusję, istne rewolucje na forum:)

Mancini: To nie jest normalne 25 stycznia 2016 | 19:47   

Dajcie już spokój z Nagatomo, jako autorów.remisu można wymienić śmiało połowę nazwisk z drużyny, a bo ten nie wrócił, a bo tamten mógł strzelić i tak w kółko. Zawalił zespół, podkreślę jeszcze raz , nie ma ducha walki do ostatniej minuty, a ten grzech trzeba przypisać trenerowi i sztabowi szkoleniowemu, który pozwolił po dobrym początku sezonu przysiąść na laurach naszym gwiazdom., a teraz nagle przebudzenie i "to nie jest normalne". Mnie bardziej ciekawi ile jeszcze takich kubłów zimnej wody potrzeba..

Kara za minimalizm 24 stycznia 2016 | 17:08   

O widzę komuś tu meczyk nie siadł. Cóż, ostatnimi czasy stawianie na Inter to ciężki temat, ale trzeba, kibicem się nie jest na 5 zwycięskich minut.

Kara za minimalizm 24 stycznia 2016 | 17:00   

Mamy grajków, mamy doświadczonego trenera, a od porażki ligowej z Lazio coś się jakby zmieniło. Nie ma motywacji, nawet żeby dowieźć rezultat do końca, brak zaangażowania w decydujące momenty meczu. I całkiem sporo, jak się przyjrzeć bliżej, takiej piłkarskiej nonszelancji. Nie wiem kto Panom powiedział, że są tak świetni, że nie muszą już się starać, żeby wygrywać w lidze, ale efektem porażki i remisy, już nawet nie ze średniakami..

Powołani na Carpi 24 stycznia 2016 | 12:40   

"Nienawidzę" to jedno słowo. Tak na przyszłość. Wracając do meczu, Mancini na konferencji twierdził, że Melo "odbudował się mentalnie" po ostatnich popisach. Zobaczymy, graczy gryzących trawę jak na lekarstwo, więc dobry i taki Melo, byle myślał co robi.

Vieri: Icardi jest zbyt pasywny 24 stycznia 2016 | 12:21   

Vieri pozostanie moim ulubionym napastnikiem Interu już na zawsze. Jak ktoś ma prawo pouczać Icara, to jest to Bobo. Icardi wraca się więcej w tym sezonie za piłką, wciąż jednak rzadko. Ale Vieri to był fighter, czy siłowo, czy technicznie, sam potrafił się przedrzeć z piłką pod bramkę przeciwnika. Icardi lepiej się czuje jako szpica, dostawiając nogę w ostatniej fazie akcji - porównywanie obu zawodników to ciężki temat, inne światy.

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama