Ranga: Talent z 1. składu

Maciej Pawul

Honorowy redaktor

Imię i nazwisko: Maciej Pawul
Data urodzenia: 24 lutego 1987
Wiek: 37 lat
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 22 czerwca 2012
Ostatnie logowanie: 12 grudnia 2022 | 11:06
Informacje o sobie: Posiadacz segregatora z wycinkami prasowymi o Interze z lat 90', kolekcji plakatów z tego okresu, koszulek Nerazzurrich z nazwiskami Ronaldo i Vieriego, wielki fan tego ostatniego.

4321

Dni w serwisie

2356

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Inter pyta o gracza Borussi 22 stycznia 2016 | 19:29   

Uwielbiam kiedy o niuansach taktyki dyskutuje osoba, która wciąż pisze "szczela", to wręcz urocza nieporadność, od razu człowiek się robi rozczulony i wybacza głupotki, jakby szczeniak nasikał na dywan:) Co do zawodnika, może być przydatny, ale to wciąż nie ten grajek, którego potrzeba. Wciąż czekamy.

Awans u stóp Wezuwiusza 20 stycznia 2016 | 21:49   

Z huraoptymizmem poczekam na spotkanie z Napoli w lidze, obydwaj szkoleniowcy, jak sądzę, zrobią wszystko, żeby wygrać z oczywistych powodów. Tym lepsze widowisko. Cieszy awans, wciąż martwi zaangażowanie większości drużyny. Jest jaskółka w postaci Babianego, już nie tylko Ljajicowi się "chce". Nie zrzucałbym winy na karb przetrenowania, nie widzę tego po piłkarzach, raczej takie znudzenie w stylu "wróciłbym, ale ktoś na pewno asekuruje, a jak nie to Handa jest". O braku playmakera w centrum już takie rzeki postów wylano, że szkoda wspominać. Pozostaje czekać.

Kolejne stracone punkty 16 stycznia 2016 | 17:14   

Problemem nie są umiejętności tylko zaangażowanie, Handa broni jak młody bóg, Ljajic biega, a reszta zwyczajnie spaceruje, snuje się po boisku jak bezpłciowe ameby. Chyba powoli możemy zacząć rozpatrywać kryzys motywacyjny w drużynie. Szkoda, że Icardi zatracił gdzieś ten instynkt strzelecki, w ubiegłym sezonie też dreptał bez większego zainteresowania środkiem boiska, ale chociaż kiedy już dostawał piłkę strzelał celnie. Teraz więcej go widać, wraca za piłką w środkową strefę, ale zdaje się, że nowycelownik dostał w prezencie od stoormtropera z gwiezdnych wojen. Bez wielkich nadziej oczekuję na najbliższe spotkanie z Napoli.

Guarin rozważa propozycję Jiangsu 15 stycznia 2016 | 22:28   

Nie jestem przekonany do Guaro od pierwszego meczu. Jeden dobry mecz na 3-4 beznadziejne, w Chinach za to byłby królem ligi, jestem za odejściem.

Delikatne zmiany w składzie na Atalantę 15 stycznia 2016 | 22:20   

Akurat Nagatomo nie był najsłabszym ogniwem w ostatnim meczu. Obejrzę z zainteresowaniem spotkanie i obym się nie zawiódł "stałym" składem.

Berardi z karnego pogrąża Inter 10 stycznia 2016 | 15:26   

Myślę, że Palacio wystąpił, ponieważ przedłużył kontrakt i miał pokazać, że jeszcze daje radę. Na plus umiejętność zastawienia i przetrzymania piłki przed dwoma, trzema przeciwnikami, czyli gra ciałem. Problem polega na tym, że takie skille przydają się w grze na 0-1, przy korzystnym rezultacie, a nie w momencie kiedy drużyna nie potrafi wcisnąć nawet jednej, upragnionej bramki. Jego obecność na boisku zaliczam jako błąd, to kierowanie się marketingiem zamiast taktyką.

Trzech nie na sprzedaż, pieniądze z Ranocchii i Guarina? 5 stycznia 2016 | 00:27   

Od początku jestem rozczarowany inteligencją na boisku i celnością Guarina, to dla mnie zagadka jak, grając raptem kilka przyzwoitych meczy w sezonie, może nadal w podstawowym wybiegać. For sale jak najszybciej.

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama