Ranga: Talent z 1. składu

Maciej Pawul

Honorowy redaktor

Imię i nazwisko: Maciej Pawul
Data urodzenia: 24 lutego 1987
Wiek: 38 lat
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 22 czerwca 2012
Ostatnie logowanie: 12 grudnia 2022 | 11:06
Informacje o sobie: Posiadacz segregatora z wycinkami prasowymi o Interze z lat 90', kolekcji plakatów z tego okresu, koszulek Nerazzurrich z nazwiskami Ronaldo i Vieriego, wielki fan tego ostatniego.

4747

Dni w serwisie

2356

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Juventus z kolejną apelacją w sprawie Calciopoli 1 października 2019 | 18:37   

@GregK13 Więcej znajdziesz w artykule https://intermediolan.com/news/25112/kolejna-apelacja-w-sprawie-calciopoli - skrótowo opisana cała afera. (edycja 2019.10.01 18:38 / Maciej Pawul)

Nowy Inter to nie marna chińska podróbka 1 października 2019 | 07:16   

Dobra, nie będę komentował. (edycja 2019.10.01 07:24 / Maciej Pawul)

Nowy Inter to nie marna chińska podróbka 30 września 2019 | 22:53   

O ile powody do optymizmu są, o tyle polecałbym jeszcze wstrzymać konie. Dwa najważniejsze sprawdziany w tym tygodniu, a przeciwnicy dopiero zaczynają się bać Interu. Redaktor Larry już wieszczył niegdyś zawojowanie ligi pod wodzą Spalettiego, a skończyło się ledwie, ledwie - więc jak wyskakuje z hurrafelietonem o obecnym Interze zaczynam się bać, żeby znowu nie wykrakał, pozdrawiam;)

Komplet punktów na Marassi 28 września 2019 | 23:43   

Szkoda Sancheza, jak w końcu gotów do gry to ukarał go nadgorliwy sędzia. Dzisiaj wygrała nie tylko taktyka i umiejętności, ale mentalność i to jest najlepsza wiadomość dnia.

Mazzola: Duet Lukaku - Icardi byłby groźny 28 września 2019 | 12:20   

Byłby, byłby. Ale co było to se ne vrati, a z całym szacunkiem dla Mazzoli, on w każdej sprawie bardzo żyje przeszłością.

Suning nabyło 80% udziałów Carrefour China 28 września 2019 | 12:17   

Jest dobrze, czekam na "Suning kupuje Chiny" ;)

Nowy stadion dla Mediolanu: budowa czy renowacja? 26 września 2019 | 23:31   

Z dwojga złego, jako zatwardziały fan GM, wolę projekt typu katedra ze względów ekonomicznych. Inspiracje Duomo oczywiście zauważalne i czynią obiekt charakterystycznym, szkło nawiązuje chyba do konstrukcji z Porta Nuova (Mediolan ma zresztą najwięcej wysokościowców ze wszystkich włoskich miast), zieleń wokół przywodzi z kolei na myśl Bosco Verticale. Architekt że mnie żaden, ale byłem kiedyś w Vittorio Emmanuele i wyobrażam sobie takie same tłumy w korytarzach stadionu, zachęcone mnogością modnych sklepów, tylko czy to nadal będzie świątynia futbolu czy już supermarket z okazjonalnymi meczami?

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama