Dni w serwisie
Komentarzy
Diego Milito powołany na mecz z Brescią 23 sierpnia 2013 | 17:30
p.s. Wilian ponoc w Chealse - tylko że to pomocnik wiec pewnie Mouri i tak bedzie chcial jeszcze napastnika :[[
Diego Milito powołany na mecz z Brescią 23 sierpnia 2013 | 17:28
gorzej tylko jak wlasnie nastrzela się - to będzie oznaczało, że Moarś z baranką odejdą od prób ściągnięcia Eto - a jeszcze gorsza sprawa będzie jak jonathan zagra dobrze w niedziele - wtedy to już na pewno nie sprowadzą ani isli ani nikogo na prawą ;[[ czyli stare pokerowe zagrania naszego zarządu - tu i teraz - nic nie patrząc w przyszłość - a po mercato znow ból głowy bo zabraknie napadu albo jonathan wróci do swojej starej beznadziejnej formy ehhh
Decyzja należy do Eto'o 23 sierpnia 2013 | 17:24
Drago194 - Eto to tan sam typ zawodnika co Zaneti - niezniszczalny - on bedzie na najwyższym poziomie grał spokojnie do 36-38 lat jak nie dalej
Decyzja należy do Eto'o 23 sierpnia 2013 | 17:23
to osttanie podrygi baranki - i thohir od razu mu podziękuje jak tylko przyjdzie
Decyzja należy do Eto'o 23 sierpnia 2013 | 17:22
znając życie to wystarczy, że Milito jutro pokaże się z dobrej strony i baranka z morasiem uznają, że już nikt nie jest potrzebny i oleją Eto - i zapewne tak samo będzie z prawą obroną - założę się, że Jonathan dostanie szanse od 1 minuty i pewnie zagra przyzwoicie przez co uznają, że już nikogo nie potrzebujemy - a po mercato jak po mercato nagle okaże się, że brak jeszcze jednego atakującego albo jonathan jednak znow pokaże się z tej gorszej strony -- czyli NIC NOWEGO w sprawadz podejmowania decyzji przez nasz zarząd - ale mniejmy nadzieje ze !!!
Diego Milito powołany na mecz z Brescią 23 sierpnia 2013 | 17:17
no kierowniku powodzenia !!! i żadnych kontuzji już nie przewidujemy !!!
Fernando celem numer 1? 23 sierpnia 2013 | 17:16
to perejko jest już wart tylko 3-4 mln ??? te info z dzienników to śmiech na sali !!! sam Kuza jest wart z 5-6 mln do tego dodać 2-3 mln z transferu mam nadzieje Schelotto i będzie na Fernando -- a jeżeli nie to niech rozłożą na raty - Thohir niech coś rzuci groszem a nie, że wejdzie jakby nigdy nic minute po zamknięciu mercato !!
Brak piłkarzy dodanych do ulubionych