Dni w serwisie
Komentarzy
Gabi(GOL) na wagę zwycięstwa 19 lutego 2017 | 14:41
Ciężko nam dziś się grało, 3 punkty wymęczone ale jakże ważne. Szkoda kartki Mirandy, ale jeszcze większa szkoda była by gdybyśmy nie zdobyli 3 ptk. W pierwszej połowie chyba tylko Medel grał na dobrym poziomie. Pioli znowu miał nosa, i zrobił dobre zmiany. Akcję bramkową zaczął Banega, asystował Danilo i Barbosa zdobywa swojego pierwszego gola. I co, dobrze pisałem, w newsie dotyczącym pierwszego gola Ronaldo w meczu wyjazdowym właśnie z Bologną, że teraz czas na premierowe trafienie Gabierla? ;) Brakowało Kdoga, a to spowodowało brak Mario znacznie wyżej, tam gdzie chyba daje najwięcej drużynie. Mecz momentami strasznie szarpany, rwany, masa fauli. Bologna dobrze odcinała i podwajała naszą grę skrzydłami, mimo to udało się tą jedną bramkę zdobyć. W przeciągu całego meczu motm dla mnie to Gary Medel.
1997: Bologna 2-4 Inter i pierwszy gol Ronaldo 18 lutego 2017 | 12:22
To może teraz pierwszy gol Barbosy... ;)
Rodriguez chce do Mediolanu. Inter kombinuje 17 lutego 2017 | 16:42
To, że mamy teraz zamożnego inwestora jak i cena za Rodrigueza wydaje się nie być wygórowana, to nie znaczy że mamy ot tak szastać pieniędzmi bo co to dla nas 22 mln i to za takiego grajka. By potem nie było jak co u niektórych z Was ocenianie Kondo przez pryzmat tych +30 mln za jego zakup.
Kłopotów Piolego ciąg dalszy 13 lutego 2017 | 09:54
Dużo zależy od taktyki i ustawienia na jakie zdecyduje się mister Pioli. Uniwersalność Mario podpowiada mi, że to on może zagrać na środku pomocy w parze z Gaglią. Ivan, Eder, Antonio to pewniaki w przodzie.
Inter - Empoli 2:0 12 lutego 2017 | 17:27
Pioli po raz kolejny uciszył sceptyków jego warsztatu. Duet Eder Palacio zdał egzamin, taka prawda. W końcu dobre zawody Antonio. Pierwsza połowa to tylko nasza prawa strona stwarzała zagrożenie. D'Ambrosio w ataku jest tak samo słabym piłkarzem grającym na boku z 4 obrońców, jak i z 3 ŚO za jego plecami. Choć i Ansaldi nic dobrego nie pokazał, to taktycznie dał jeden + mianowicie odciążył Candreve. Chłop by się dziś zajechał, więc jedyne co pożytecznego wniósł argentyńczyk to przeciwwagę do naszych poczynań ofensywnych. Dziś mieliśmy trochę szczęścia, choć 3 ptk zasłużone. To szczęście to osoba Handanovicia. Pecha miał znowu Gaglia, który w kolejnym spotkaniu mógł a raczej powinien zdobyć swojego pierwszego gola. Z trójki obrońców najpewniej zagrali Murillo i Medel. Kondogbia choć nie ustrzegł się błędów (w 1 połowie) zagrał naprawdę solidnie, i te momentami jego popisy zaczynają się nie tylko publiczności na Meazza coraz bardziej podobać. Barbosa nic wielkiego nie pokazał. Jedni powiedzą, teraz wiadomo czemu gra tak rzadko. Drudzy, jak ma grać lepiej, skoro właśnie gra tak rzadko. Myślę, że prawda leży gdzieś pośrodku Fajnie, że dwóch youngsterów zobaczyliśmy w końcówce spotkania. (edycja 2017.02.12 17:27 / Pawel)
Ausilio ma na oku 4 graczy Sampy 11 lutego 2017 | 15:31
Torreira miał dobry początek sezonu, ostatnie mecze niewidoczny, chyba nawet gorsza dyspozycja niż Banega. Schick jest ciekawy, ale to zawodnik który potrzebuje grać, a obecnie w Sampie jest jedynie w rotacji. To już nie są czasy gdzie można było 50% karty zawodnika wykupić, a szkoda, uważam że to była super opcja. Stąd też poza Murielem i ewentualnie Skriniarem gdzie poszukujemy zastępcy na Icardiego i kogoś na ŚO, reszta to mało poważne spekulacje.
Pioli: Mam kim zastąpić Icardiego 11 lutego 2017 | 15:23
Chciałbym na szpicy w końcu zobaczyć Edera. Na skrzydle raz przeciętnie by nie powiedzieć słabo, raz dobrze, ale tych ostatnich trochę za mało.