Ranga: Juniores Berretti

Pawel

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: 2 lutego 1986
Wiek: 39 lat
Województwo: lubelskie
Rejestracja: 26 czerwca 2012
Ostatnie logowanie: 3 września 2025 | 21:48
Informacje o sobie: Calcio

4820

Dni w serwisie

522

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Shaqiri powitany na lotnisku 9 stycznia 2015 | 12:28   

Licznie i entuzjastycznie witani kolejno Polski i Shaqiri może świadczyć, że w Mediolanie fani są głodni dobrych jakościowo transferów po ostatnich chudych mercato.

SHAQIRI wylądował w Mediolanie 8 stycznia 2015 | 22:48   

Mamy kolejnego lewonożnego gracza. Mam nadzieje że jutro przejdzie badania i wszystkie formalności zostaną dopięte. Aż się nie moge doczekać meczu z Genuą.

16 przechwytów Guarina 7 stycznia 2015 | 16:57   

Tak poprawa była, tylko jeszcze gdyby mniej tracił i nie uderzał za każdym możliwym razem z dystansu na bramke to byłbym z niego zadowolony.

Jak zagrał Podolski z Juventusem? (video) 7 stycznia 2015 | 16:53   

Udany debiut. Widac było w prawdzie że jeszcze nie jest zgrany, ale miał w swój wkład w poprawe gry w drugiej połowie. D'ambrosio dostał też wietru w żagle po jego wejściu, dobrze wyglądała ich współpraca na lewej stronie.

Włochy: Shaqiri porozumiał się z Interem, transfer w tym tygodniu? 5 stycznia 2015 | 13:08   

Uważam, że Inter jest atrakcyjnym klubem dla Shaqiriego. Po pierwsze podstawowy skład, po drugie rola jaką pełni by w drużynie, a byłby pierwszoplanową postacią. Abstrachując od realnego zainteresowanaia Liverpoolu, nie wiem czy tam miał by taką pozycję jaką może mu zapewnić Inter. Liczę na jego przebycie, w odróżnieniu do Lavezziego. Ten drugi to tylko gdyby miał przyjśc za darmo lub za grosze.

Inter, Liverpool i Juve po Shaqiriego 2 stycznia 2015 | 18:24   

Skoro wyceniany jest na 15 mln to powinien być prioryteten Interu, kosztem Lavezziego, przynajmniej zimą. Gdyby się nie udało Shaqiriego, wtedy można zagiąć parol na argentyńczyka.

Podolski dziś w Mediolanie? 2 stycznia 2015 | 18:17   

Rzekoma kontuzja to pewnie farmazon. Jego absencja miała właśnie wykluczyć ewentualny uraz co mogło by negatywnie wpłynąć na negocjacje, gdyż Podolski jest ściągany z myślą o wyjściowej jedenastce. Dziś lub jutro powinno być już "po wszystkim". Czekam na ten transfer.

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama