Ranga: Gracz 1. składu

Drakon

Użytkownik

Imię i nazwisko: Patryk
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 9 maja 2012
Ostatnie logowanie: 15 czerwca 2025 | 18:51
Informacje o sobie: Piłka nożna, muzyka, kino, grafika komputerowa, medycyna, nauki przyrodnicze, zagadki kryminalne, dziwki, koks, pokoj na swiecie i palenie trawy.

4786

Dni w serwisie

1763

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Handanović zdąży na mecz z Romą? 28 sierpnia 2012 | 16:14   

O Castelazzim już w zeszłym sezonie mówiłem, że jak miał dobry dzień to potrafił bronić znacznie lepiej od będącego uwcześnie w słabej formie Julio. Jak widać trzyma poziom dzięki czemu o zmiennika na bramce nie musimy się martwić. Włoscy bramkarze to jednak najlepsze chwile mają po 30-tce ;)

GDS - dzisiaj rozwiązanie kontraktu Julione 28 sierpnia 2012 | 16:04   

Zgadzam sie z VVujkiem, to już lekka przesada jest... Zrozumiałbym jeszcze sprzedaż po taniości, zawsze jakaś kasa wpadnie, ale przy takim zainteresowaniu, chociażby wśród angielskich klubów rozwiązywanie kontraktu to głupota. Co do samego Julio to przyznam że szkoda chłopa, ale zdążyłem się już oswoić z myślą, że odchodzi, prawde mówiąc czas najwyższy.

Spotkanie Stramy z Brancą i Ausilio 28 sierpnia 2012 | 15:45   

Zawsze chciałem zobaczyć Gilardino w Interze, ale to już nie te lata, podobnie jak Berbatov, jak już mamy jakichś "dziadków" brać to tylko Miccoli albo Di Natale, ci panowie zpewnością sprostali by zadaniu. Pamiętajmy że to transfer na rok, góra dwa, nie ma co szastać kasą, trzeba nam dobrego zmiennika, z doświadczeniem w lidze, o młodzież bym się nie martwił, mamy Livaje i Longo ktory szkolic sie będzie w Katalonii, ale na Bojana warto się skusić, wymienić za Julio i będzie git ;)

Pierwszy Polak w Interze! 28 sierpnia 2012 | 07:29   

NIestety gówno prawda, nie jest pierszym Polakiem bo mieliśmy w składzie już tego padalca Acquafresce, który jakby nie patrzeć jest Polakiem tylko w połowie, ale jednak

Nabór do redakcji! 27 sierpnia 2012 | 19:38   

A co jest do roboty? :p

Nabór do redakcji! 27 sierpnia 2012 | 18:53   

A grafikow nie szukacie? ;>

Pazzini: Nie byłem w planach na ten sezon 24 sierpnia 2012 | 21:37   

Grazie Pazzo!!! Będę tęsknił ;

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama