Imię i nazwisko: | Patryk |
Data urodzenia: | brak informacji |
Wiek: | brak informacji |
Województwo: | Nie podano |
Rejestracja: | 9 maja 2012 |
Ostatnie logowanie: | 13 października 2025 | 23:23 |
Informacje o sobie: | Piłka nożna, muzyka, kino, grafika komputerowa, medycyna, nauki przyrodnicze, zagadki kryminalne, dziwki, koks, pokoj na swiecie i palenie trawy. |
Dni w serwisie
Komentarzy
Bramkarz wciąż nieugięty 11 lipca 2012 | 18:05
Opacz nie zgodzę się z tobą absolutnie,. Po pierwsze Chivu w prawdzie ideałem nie jest, ale sam nam wcale meczów nie przegrywał, zdażały mu się błędy, niekiedy durne i zbyt często, ale bardzo żadko zdażało się żebyśmy z jego winy przegrywali mecze. Poza tym w porównaniu z Julio wcale tak dużo nie zarabia (prawe połowe mniej) a kontrakt dostał tylko na rok, Julione z kolei ma kontrakt na dwa lata, więc klub znacznie więcej straci na Cesarze niz na odnowieniu kontraktu z Czołgistą.
Fassone: Rynek jest długi 11 lipca 2012 | 11:25
Jak zobaczyłem to zdjęcie to padłem xD
OFICJALNE: Handanović w Interze 10 lipca 2012 | 23:01
Szkoda Julione, ale jako prawdziwy Interista powinien zrozumiec ze tak bedzie lepiej dla klubu. Jeśiby tylko zgodził się na obniżenie zarobków byłbym jak najbardziej za jego pozostanie w klubie.
Inter po Polaka?! 10 lipca 2012 | 22:57
Uwielbiam Kube i jego grę, ale wydaje mi się że z trójki Polaków w Borusii on jest nam najmniej potrzebny, zwłaszcza ze na pomocy mamy sporo utalentoanych piłkarzy.
Inter po Polaka?! 10 lipca 2012 | 22:57
Inter dogadał się z Chelsea, Maicon czeka na Real 6 lipca 2012 | 14:35
Kolejny zawodnik który w moich oczach przez ostatnie lata był wręcz symbolem Interu. Mam nadzieje, że Real nie przegapi okazji i ubiegnie Chelsea :) Ciao Il Colosso
OFICJALNIE: Matias Silvestre w Interze Mediolan! 6 lipca 2012 | 14:32
no i super :D
Brak piłkarzy dodanych do ulubionych