Ranga: Gracz 1. drużyny

MrGoal

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 9 maja 2012
Ostatnie logowanie: 20 lutego 2022 | 12:31
Informacje o sobie:

4360

Dni w serwisie

1162

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Ten mecz mnie złamał 1 maja 2018 | 11:46   

Ja bym aż tak nie dramatyzował. Dla mnie przyszłość jest szara, nie potrafię określić czy ewoluuje bardziej w stronę bieli czy czerni. Od zawsze natomiast bardziej wierzę w kolektyw w futbolu niż w indywidualność. Stąd podziwiam takie projekty jak Atletico Madryt, obecny Liverpool, Borussia a nie lubię Manchesteru City i innych PSG. Tak samo do pierwszego koszyka wrzucam Inter Mourinho 2009/2010 a do drugiego ten Inter Morattiego z począku wieku.
LM nie będzie, Icardiego należy sprzedać a za te 100 mln wykupić Rafinhę, Cancelo, solidnego napastnika i przede wszystkim zachować Spalla i skupić się na tworzeniu kolektywu. Będąc zgraną drużyną więcej ugrasz z Ederem na szpicy niż jako zbieranina bez stylu z Icardim.
Paradokslanie najgorsze co może się stać przy braku awansu do LM to pozostawienie na siłę Icardiego, niewykupienie wypożyczonych piłkarzy, ściągnięcie zapchajdziur w ich miejsce ( bo kasy nie będzie) i kolejny sezon liczenie na indywidualności. Płaczecie a przecież ten dokładnie scenariusz tylko w nieco innych proprcjach finansowych przerabiacie od 2 dekad z jednym małym wyjątkiem 09/10 (edycja 2018.05.01 11:47 / MrGoal)

Dramat Interu. Juventus wygrywa w Mediolanie 29 kwietnia 2018 | 20:10   

Ma to, że jest napastnikiem o wiele bardziej kompletnym. Icardi to wykańczacz akcji i tyle, nie wnosi nic do rozegrania, nie umożliwia rozgrywającym gry na ścianę, słabo wychodzi do prostopadłych piłek ( słabo pilnuje linii spalonego), nie przytrzymuje piłki ( jest słaby fizycznie!). Za to jeden element ma na światowym poziomie - wykończenie akcji. Ale to powoduje , że jest bardzo ograniczony i pasuje to bardzo niewielu stylów gry ( tak, ja rozumiem selekcjonera Argentyny). Rozgrywającym z nim gra się ciężko, w zasadzie najlepiej kopnąć na pałę w pole karne, wtedy Icardi może coś strzeli.
Super by pasował do 4-4-2 , on na szpicy tylko wykańcza a za nim rozgrywający napastnik z linią pomocy robią grę - perfect. Ale teraz tak się nie gra już. Jak grasz 4-2-3-1 to ten na szpicy ma odpiwiadać za robienie gry nie mniej niż rozgrywający. Lewy robi to świetnie a przy tym jest też skuteczny. Przed Icardi baardzo długa droga by stać się napastnikiem kompletnym ( ale wehikuł czasu i podróż tak o 15 lat wstecz)

Dramat Interu. Juventus wygrywa w Mediolanie 29 kwietnia 2018 | 18:06   

Icardi na poziomie Lewego.... Błagam, nie rozśmiejszajcie mnie tak brutalnie. Od Lewego to by się Rugani odbijał jak ping-pong i by szły piły na skrzydła. A Icardi ani jednej piłki nie utrzymał

Dramat Interu. Juventus wygrywa w Mediolanie 29 kwietnia 2018 | 12:07   

Karta ewidentna, nawet jakby trafił w piłkę to powinno być czerwo za niebezpieczne zagranie. Pjanic też powinien wylecieć, bez dwóch zdań.
Brawa za walkę, to było coś czego w Interze często nie obserwujemy.
Dodatkowo dla mnie mecz będący definicją Icardiego, wykończenie 20/20, brawo. A poza tym przedstawiany przez Ruganiego jak junior w grze tyłem do bramki, nieprzydatny kompletnie w szeroko rozumianym tworzeniu gry, ot taki Pippo Inzaghi ustawiony samotnie na szpic. Wieszajcie na mnie psy, ale ja bym wolał napastnika co strzeli 15 bramek w sezonie zamiast 30, ale da jakość w tworzeniu gry, komfort rozgrywający i skrzydłowym. A tak Inter jest do bólu przewidywalny i liczy na to że w zamieszaniu Icar coś ukłuje.
Wpuszczenia Santona idiotyczne

GDS: Moratti doradza Suning - Marco Branca 28 marca 2018 | 14:37   

Esencja MM

Z czym do Europy? 28 stycznia 2018 | 15:05   

Inter nie tylko, że nie wychodzi z kryzysu ale ten kryzys wciąż się pogłębia! Aktualnie to nawet nie tyle, że oni nie grają, oni nawet nie biegają. jedynym biegającym zawodnikiem jest Cancelo. Reszta chodzi po boisku. Perisic to jest obecnie jakaś farsa, wygląda jakby zjadł tonę leków uspakajających. Inter to niech się martwi o LE a nie o LM

Bergomi: Joao Mario był żenujący! 6 stycznia 2018 | 17:29   

Jakie on ma niby umiejętności i predyspozycje do gry na skrzydle? Po jednym meczu widać, że gość nie ma ani odejścia na pierszych 2-5 metrach, ani nie ma szybkiej nogi, nie jest zrywny, porusza się raczej w jednostajnym tempie i to nie dlatego że mu się nie chce tylko taką ma budowę/fizjologie, porusza się raczej ciężko po boisku. Taki Cancelo w kwestii predyspozycji do gry na skrzydle to go zjada na śniadanie. J.Mario na klasycznego skrzydłowego to się nadaje tak samo jak Gagliardini. Jeśli czekacie aż on odpali na tej pozycji to będziecie czekać aż przejdzie na emeryturę

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama