Ranga: Gracz 1. drużyny

MrGoal

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 9 maja 2012
Ostatnie logowanie: 20 lutego 2022 | 12:31
Informacje o sobie:

4365

Dni w serwisie

1162

Komentarzy

Ostatnie komentarze

GDS: Ostatnie formalności ws. Eriksena 17 stycznia 2020 | 00:03   

Zgadzam się niestety z darek_91 i zalecam ostrożność z Youngiem i Giroud'em, mogą być mega niewypałami. To nie jest tak maestro że jest zima i trzeba ich wziąć, bo dostają kontrakt na 1.5 roku i w lecie trzeba będzie coś z nimi robić jak się okaże że wpadli odcinać kupony a za grosze to oni u nas nie będą grać. Akurat to są transfery typowe dla ery MM : Solari, Killy, Conceicao itp, wiemy jak się kończyło, przerabialiśmy to wieeeeele razy. Eriksen bomba, zbieram szczękę

Caffe Mercato - Spinazzola in, Politano out 14 stycznia 2020 | 11:08   

Z nazwisk tu wymienianych jedynie Alonso ma dla mnie sens. Sprawdzony w 3-5-2, sprawdzony u Conte, z realnymi walorami ofensywnymi i jeszcze niestary

Caffe Mercato - Spinazzola in, Politano out 14 stycznia 2020 | 11:04   

Nie jestem za sprowadzaniem Spinazzoli. To jest typowa pułapka zimowego okienka transferowego. Będąc na musiku jest tendencja do zapychania kadry na siłę zawodnikami przeciętnymi. Na lewej flance duet Biraghi Spinazzoli, no marzenie. Ciekawe co z nimi potem zrobią

Conte preferuje Vidala, Marotta Eriksena 5 stycznia 2020 | 15:27   

Dywagacja czcza. Jak wybieranie pomiędzy Giroud'em a Salahem. Zawodnicy w innym wieku więc i o całkiem innej wartości. Ja wiem ze Vidal w te 6 miesięcy mógłby dać Interowy więcej ale mimo wszystko zawodnicy aktualnie bez porównania. Jeśli faktycznie byłaby możliwość ściągnąć Dunczyka to należy stanąć na rzęsach żeby to zrobić a nie bredzić o Vidalu. Choć w sumie bredzić może i trzeba... szum medialny się przyda przy negocjacjach :)

Inter najbardziej rozbieganą drużyną 31 grudnia 2019 | 16:26   

A mnie to cieszy bo tego brakowało mi w poprzednich sezonach. Do szału mnie doprowadzało to granie w chodzonego. W tym sezonie są kilometry i co ważniejsze jest tempo.

Gorzkie żale po Lidze Mistrzów 13 grudnia 2019 | 09:23   

Tekst jak zwykle napisany ciekawym piórem , ton mocno koloryzowany oczekiwaniami.
Ja wielkiego żalu ani złości nie czuję. Uważam, że pod kątem gry Interowi w tym sezonie było znacznie bliżej do światowego topu niż rok temu, więc wbrew autorowi uważam , że postęp jest.
Nie oczekuję też progresu "rok do roku" bo Inter nie jest budowany rok do roku, nie ma u nas ewolucji, są ciągłe rewolucje. Jak wymienisz pół składu i zmieniasz ustawienie to to jest dopiero ten pierwszy sezon, od którego zaczynam ocenę. Jeśli uda się zatrzymać skład, trenera, wizję i koncepcję budowy drużyny na przyszły sezon to wtedy będę oceniał progres rok do roku.
Ciężko mi też mieć pretensje , że na pewnych pozycjach wciąż są luki jakościowe i ilościowe, bo nawet mając nieograniczone fundusze ciężko jest kupić 15 piłkarzy w jednym okienku. Więc tu też potrzeba czasu. Dla mnie Inter w tym sezonie poczynił kilka naprawdę świetnych i mądrych ( doceńcie to w naszym klubie :)) transferów, wymieszał je z kilkoma przeciętnymi piłkarzami a Conte wyciska z tej mieszanki siódme poty. Inter w tym sezonie, nawet w tych przegranych meczach jest konkurencyjny, utrzymuje intensywność gry( doceńcie to, serio). To jeszcze nie jest Inter na bicie się o LM, ale będzie, jeśli tylko utrzyma obrany kierunek. Trzeba czasu i braku rewolucji (edycja 2019.12.13 09:25 / MrGoal)

Oceny GdS za mecz z Barceloną 11 grudnia 2019 | 07:35   

Inne mecze oglądamy chyba skoro nasi wahadłowi dostali oceny 6 a nie dali absolutnie nic w ofensywie

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama