Ranga: Gracz 1. drużyny

MrGoal

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 9 maja 2012
Ostatnie logowanie: 20 lutego 2022 | 12:31
Informacje o sobie:

4231

Dni w serwisie

1162

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Subiektywne wnioski po letnim mercato Interu 4 września 2019 | 12:38   

Świetny tekst! Z hipotezą się zgadzam a Icardi dostał sierpowym nie tylko od Interu ale i od Juventusu. Sądzę dodatkowo, że Icardi może szczerze żałować , że nie będzie częścią Interu w tym sezonie. Wielokrotnie punktowałem braki Icardiego, które w tym sezonie mogły nieodgrywać roli. Jest kapitalnym egzekutorem, myślę , żę w top 5 na świecie. Natomiast ma olbrzymie braki w szerokopojętym uczestniczeniu w rozegraniu. Stąd jest co najwyżej średni do gry na szpicy w ustawieniu z jednym napastnikiem bo nie stanowi punktu zaczepnego akcji. Raczej słaby na nogach, z kiepską zastawką, bez zmysłu do gry z klepki. Powstaje paradoks kiedy zawodnik strzela 25 bramek w sezonie a zespół kończy na 4-5 miejscu i gra tak , że zęby bolą. Ale w tym sezonie Inter gra dwójką napastników i Icardi zwolniony z roli odgrywającego mógłby być rozliczany tylko z bycia killerem. I mógłby być wielki jak nigdy dotąd.
Miałeś chamie złoty róg...

Curva Nord odpowiedziała Lukaku 4 września 2019 | 00:23   

Błażej, to że ktoś podczas meczu dostaje przypływu prymitywnych (pierwotnych) emocji to jest jedno, ale usprawiedliwianie tego na chłodno pismem to jest co innego. Zdażyć się może, że krzykniesz do sędziego Ty ch..., wiadomo, futbol a człowiek jest człowiekiem. Ale pisać mu potem żeby się nie obrażał bo u nas w mieście ch... oznacza dużego członka i generalnie to jest nawet komplement to chyba przejaw przerwy w dostawie prądu do mózgu.
Ja w A klasie widziałem sędziów pływających w basenie (nie z własnej woli) koło boiska, ale nikt im rachunku potem za spa nie wystawiał i nie oczekiwał aprobaty.

Curva Nord odpowiedziała Lukaku 4 września 2019 | 00:11   

Co ja czytam?! Co tu się właśnie od... stawiło??!!
To jest jakieś zaostrzenie ciężkiej schizofrenii połączone z dopalaczami i waterboardingiem!
Co jest dalej? Misiek piszący do Dino Baggio żeby nie brał tego do siebie bo rzucanie nożem w głowę to sposób na rozkojarzenie piłkarzy gości a w normalnym życiu by się tak nie zachował?! Czy też wyrywanie krzesełek na stadionie i rzucanie nimi w kibiców gości ale nieeee, spokojnie, przy niedzielnym obiedzie siedzimy grzecznie, jemy pastę i krzesłem nikt nikogo nie obkłada.
Osoba która to pisała spełnia medyczną definicję idioty. Na miejscu Lukaku bym się pakował i szykował na styczeń do odlotu.

Cenna wygrana z Cagliari 2 września 2019 | 06:39   

Inter sprzed roku by tego nie wygrał

Zmiany w przepisach gry - ściągawka dla kibiców 25 sierpnia 2019 | 11:42   

Czyli wracamy do debilizmu, kiedyś podobna interpretacja zagrania ręką była w ekstraklasie.
Przepis mający ułatwić pracę sędziom a niemający nic wspólnego z duchem gry. Czyli teraz rozpoczynamy sezon polowania na ręce w polu karnym. Dla zawodników z porządną techniką to nie problem z 2 metrów kogoś trafić w rękę

Primavera - maszynka do robienia pieniędzy 13 czerwca 2019 | 20:17   

Dwaj wyżej wymienieni w FM przekoty :)

Sconcerti: Inter zmarnował dwa lata 20 maja 2019 | 19:18   

Prawdę mówi niestety. Najgorsze jest to, że ten zespół jest taki bezpłciowy. To był kolejny mecz w tym sezonie, kiedy Inter zwyczajnie musiał. Ale nie potrafił nawet na 30 minut rzucić się do gardła. Tak samo jak z PSV, jak z Tottenhamem. Jednostajne tempo, bez zrywów, nic. Uważam , że wyczerpała się pewna formuła i pomysł na ofensywę. Mimo 2 trenerów i kilku sezonów nie ma żadnych schematów ani chemii między graczami, każdy kopie dla siebie i pod siebie. Icardi i Perisic wyglądają tragicznie, mogę się założyć, że w całym sezonie nie zagrali ze sobą 5 klepek. Tyle to Mane z Salahem w jednym meczu wymieniają. Ja bym ich sprzedał, może w innej konfiguracji z zawodnikami o innej charakterystyce obok by się odnaleźli ale tu nic już nie dadzą.
A o wynik w meczu z Empoli bardzo, ale to bardzo się boję. Bo jeśli myślicie, że Inter się tam rzuci do ataku to się srogo mylicie. Nie rzuci się, bo nie potrafi. Będzie jednostajny stojanov i wrzutka, wrzutka, wrzutka...

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama