Ranga: Esordienti

Interista1987

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: 1 stycznia 1940
Wiek: 85 lat
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 4 lipca 2012
Ostatnie logowanie: 17 października 2020 | 23:20
Informacje o sobie:

4731

Dni w serwisie

157

Komentarzy

Ostatnie komentarze

CA: Murillo i Miranda grają dalej 22 czerwca 2015 | 18:23   

szkoda, ze Brazylia nie trafila na mocniejszego rywala, mam rozdarte serce bo chcialbym Chile, Urugwaj, Argentyne i Kolumbie w polfinalach.

Miranda odnowił kontrakt z Atletico 21 czerwca 2015 | 22:03   

Atletico na tym nie straci a i nawiaze bardzo dobre kontakty z Interem bo jak wiemy oni mocna pragna naszrgo napastnika.

Kondogbia tańszy tylko od Vieriego! 21 czerwca 2015 | 21:53   

Lepiej zaplacic za Kondogbe, ktory ma 22 lata 40 baniek niz za Toure 25 plus olbrzymia pensja. na Vidiciu juz sie przejechalismy choc byl za darmo.

Kilka informacji na temat Kondogbii (video) 21 czerwca 2015 | 21:47   

widac, ze facet robi robote w defensywie, zapewnia spokoj i opanowanie co naszym Ranocchiom i Jesusom bardzo by pomoglo bo oni czesto sie gubia. W dodatku dobrze rozprowadza pilke, uczestniczy w budowaniu akcji, zelazne pluca. Podoba mi sie ale oczywiscie potrzebuje tez lepszych kolegow niz wyzej wymieniony blok defensywny. Nam sie przyda bardzo taki zawodnik.

Kondogbia in, Kovacić out? 21 czerwca 2015 | 21:38   

Oprocz tego Salah lub Cuadrado i mozna myslec o 2 lokacie conajmniej.

Kondogbia in, Kovacić out? 21 czerwca 2015 | 21:36   

Za Guarina Inter nie wiem czy wezmie chocby 15 baniek wiec pomysl bez sensu. Musi odejsc ktos wartosciowy a takich mamy tylko trzech - Icardi, Kova i Handanovic. Osobiscie sprzedalbym Samira i Hernenesa. Z Genoi mozna wyciagnac Perina i jakos w bramce pozostalaby ta sama. Lambert - dobre ustawienie ale przydalby sie ktos za D'Ambrosio w 11 i w sumie nie wiem czy Ranocchia majac lepszego partnera w defensywie jakim bedzie Miranda nie bedzie lepsza opcja niz Murillo.

Imbula już dziś, jutro badania? 21 czerwca 2015 | 21:28   

to bylby dobry ruch choc osobiscie wolalbym wzmocnien na innych pozycjach, Jesli wystarczy na pozostale i bardzo potrzebne wzmocnienia to bede zadowolony. Napad, prawe skrzydlo i obrona wymagaja obsadzenia kims lepszym i to jest najwazniejsze obecnie,

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama