Dni w serwisie
Komentarzy
Inter pozbędzie się Sensiego 28 maja 2023 | 19:05
Całkiem sporo pograł w tym sezonie. Sporo jak na niego. Połamany był tylko niecałe 2 miesiące. Spory progres. Trzeba się go pozbyć za wszelką cenę bo limit życiowego farta ma już zapewne wyczerpany. (edycja 2023.05.28 19:05 / Pepesz1908)
Inzaghi: Chłopaki byli fantastyczni 28 maja 2023 | 13:46
Zgadzam się z przedmówca. Imponująca jest nasza końcówka sezonu. Osobiście wątpiłem w taką ilość zdobytych punktów w ostatnich 5ciu meczach. Trafiliśmy z formą idealnie. Trzeba jedynie wyciągnąć wnioski z 12 porażek w sezonie. To ciężki wstyd dla takiej drużyny. I to raczej piłkarze powinni stanąć przed lustrem i sami przed sobą przyznać że spieprzyli sprawę. Mniejsza w tym wina trenera. Było, minęło. Teraz trzeba ograć City i po cichu wierzę, że nam się uda. Forza!
Inter obserwuje gwiazdę Lazio 28 maja 2023 | 10:23
@Castillo 20 W przypadku graczy ofensywnych licza się tylko liczby. Nie masz liczb nie było cie w meczu. I liczby to nie tylko asysty i bramki oczywiście
Inter obserwuje gwiazdę Lazio 28 maja 2023 | 10:21
@Garon_92 No zdecydowanie dał fajny balans w tej drużynie. Może dzięki temu przegraliśmy zaledwie 12 razy. No tak- grał jako środkowy, czyli wg Ciebie nie miał prawa asystować i strzelać bramek? Oby więcej takich środkowych. Facet jest ofensywnym pomocnikiem, ma strzelać i asystować nawet jak będzie stał na bramce. Tyle.
Asllani to żart. Jeśli jest słabszy od wszystkich to oznacza że jest słaby i już. Ja nie mówię że się nie rozwinie, choć sądzę że nie, za to mówię tylko ze skoro go Inzaghi nie wpuszcza to znaczy że facet jeszcze nie nadaje się do gry. Więc płacz gdzie jest Asllani jest smieszny
Inter obserwuje gwiazdę Lazio 28 maja 2023 | 08:51
@castillo20 Jeszcze kolego Ciebie szybko wyjaśnię jak już tu jestem. Skoro uważasz że Miki robi u nas świetną robotę to masz bardzo małe wymagania. Ile dał asyst w całym sezonie? Ile bramek strzelił? Nie wywiązuje się należycie z obowiązków ofensywnego pomocnika. Nie tak dawno temu w Romie strzelał jak na zawołanie, a my tu mówimy o świetnej robocie... (edycja 2023.05.28 08:54 / Pepesz1908)
Inter obserwuje gwiazdę Lazio 28 maja 2023 | 08:46
A cóż ty się chłopie tak uparłeś na tego Asslaniego? Skoro nie gra to znaczy że są od niego lepsi na daną chwilę. Skoro tak długo nie gra to znaczy że to zwykły łak i pomyłka. Czytam tylko a czemu Asslani, a może zagra Asslani. Chłopie.. Zagra jak się nauczy grać w piłkę
Nerazzurri przyklepali awans do Ligi Mistrzów 27 maja 2023 | 22:39
Brawo! Mamy to!
Brak piłkarzy dodanych do ulubionych