Ranga: Pulcini C

kylo2243

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 8 lipca 2012
Ostatnie logowanie: 23 lipca 2022 | 18:14
Informacje o sobie:

4726

Dni w serwisie

32

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Kadra na mecz z Betisem 11 sierpnia 2017 | 15:08   

Nagatomo out czy kontuzja?

Duncan wróci do Interu? 17 lipca 2017 | 18:28   

Myślę że Duncan to potencjalny następca Kondogbi, w naszej kadrze byłby alternatywną dla Gialiardiniego, Valero i Brozo zaś na OP grał by Mario a na rezerwe przyszedł by Lima który mógłby też pełnić role 4 skrzydłowego.

LGDS: Inter i Juve powalczą o Matuidiego 18 czerwca 2017 | 17:12   

Z chęcią zobaczył bym w interze kogoś z dwójki Valero Matuidi.

Di Marzio: Espanyol po Banege 17 czerwca 2017 | 16:45   

HeyaMakumba 7 pomocnikow to za duzo na dwa fronty 5 w zupełności nam wystarczy.

Jakim składem na Milan? 14 kwietnia 2017 | 17:22   

aha noi bym zapomniał o Joveticu

Jakim składem na Milan? 14 kwietnia 2017 | 17:21   

Nie wiem czym Banega miałby zasłużyć sobie na pierwszy skład... ostatnie mecze przeciętne, po kilku słabszych meczach Mario, Pioli troche porotował , postawił na Banege i to sie opłaciło, teraz czas dać szansę Mario. W końcu przecież Mario źle nie gra, a po za tym trochę kosztował więc może nasz sztab zmieni troche taktykę i da szanse gry zawodnikom których kupują? bo to się robi irytujące Shaqiri, Telles, Ljalic, Barbosa, teraz nawet Mario.

Replay, czyli czego oko zobaczyć nie chciało 31 marca 2017 | 00:25   

Każdy może mieć swoje zdanie. Co do artykułu nadal nie poprawiony ale co tam :) nikt nie widzi problemu w tym że piszę się kłamstwa na temat tego biednego sędziego, ważne żeby było się na kim wyżyć i jakoś odreagować po traumie z 8 marca 2017 roku :)

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama