Ranga: Pulcini A

LordGuziec

Użytkownik

Imię i nazwisko: Kamil
Data urodzenia: 27 lutego 1988
Wiek: 37 lat
Województwo: podkarpackie
Rejestracja: 1 listopada 2015
Ostatnie logowanie: 28 sierpnia 2025 | 11:19
Informacje o sobie:

3599

Dni w serwisie

145

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Icardi: To najlepszy zespół w jakim grałem 28 października 2019 | 20:14   

Wyszło jak wyszło. Psg się cieszy bo kupi napadziora za 70 mln co w jego wypadku promo jak w black friday. A my bujamy się z naszym czołgiem którego za rok nikt nie kupi za 40 mln. Już lepszy był Llorente przynajmniej za frajer był a napewno nie gorszy. Jedyna nadzieja ze młody wygryzie grubaska z składu.

Icardi bliski pozostania w PSG 26 października 2019 | 10:06   

Nie wiem co ludzie tu ćpaja ale się boję. Przecież Lukaku jest do bani jest bezproduktywny każdy mówi o bramkach szkoda że zapomina że są to po większości karniaki. Jak gość za 70 + mln euro może nie umieć przyjąć piłki o bieganiu nie wspomnę bo powiekszości truchta.

Nowy Inter to nie marna chińska podróbka 2 października 2019 | 00:00   

Bez urazy tekst spoko tylko to się pisze po połowie sezonu Dortmund co rusz psuje krew bayernowi do grudnia albo i dłużej a potem klapa i 2 miejsce więc jak tu jeden z kolegów spomniał ostudzmy rozgrzane głowy.

Sanchez i Biraghi na Lazio? 23 września 2019 | 03:16   

No i git czyli z Lazio gramy w 11 nie co ostatnio.

W Mediolanie bez zmian. Inter górą w derbach! 21 września 2019 | 22:46   

O wynik byłem spokojny przecież gramy z ligowym sredniakiem nie oszukujmy się. Rozczarowuje mnie to że gra gość który nic nie daje zespołowi wręcz go osłabia i inni za niego muszą pracować na boisku. W innym meczu z mocnym rywalem tonie przejdzie ludzie zapłaciliśmy za gościa 70 mln bananów i kurde on ma tak grać jakby zamiast nóg miał drewniane belki?

W Mediolanie bez zmian. Inter górą w derbach! 21 września 2019 | 22:28   

Haha jak w tym przysłowiu o ślepej kurze haha chyba kebaba widział że w nią trafił

W Mediolanie bez zmian. Inter górą w derbach! 21 września 2019 | 22:10   

Tego nie da się oglądać jest jakaś zrzutka żeby makumba sam odszedł z tego klubu? Przecież on nadaje się do serie C! Conte proszę ściągnij to coś kuźwa z boiska! (edycja 2019.09.21 22:10 / LordGuziec)

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama