Dni w serwisie
Komentarzy
Caffe Mercato 24.07. - Barcelona po Malcoma 24 lipca 2018 | 19:22
Jak dla mnie zajebisty środek pola Brozo (Bakayoko) - Vidal (Gaglia) - Ninja (Valero). Tylko ten Valero kłuje w oczy no ale cóż nie da się wszystkiego zrobić na raz.
Szlachetny gest Brozovića 24 lipca 2018 | 18:58
Machać sobie może jeżeli dalej będzie prezentował taką formę i nie będzie odpierdalał poza boiskiem.
Caffe Mercato 23.07. - Wiele opcji do środka pola 23 lipca 2018 | 22:56
Malcolm już dawno w Romie ;)
Caffe Mercato 20.07 - Joao Mario blokuje mercato 21 lipca 2018 | 13:31
No i my nie jesteśmy klubem, który kupuje taniej po to żeby drożej sprzedać tylko budujemy drużynę żeby jak najszybciej wrócić do elity i się tam już utrzymać.
Caffe Mercato 20.07 - Joao Mario blokuje mercato 21 lipca 2018 | 13:21
No może nie nie stać nas ale są rzeczy, które nas blokują przed wydawaniem pieniędzy dlatego latamy z ofertami wypożyczeń i wątpię żeby np taki Thiago Alcantara, który może sobie przebierać w ofertach wybrał akurat nas z wiadomych względów.
Caffe Mercato 20.07 - Joao Mario blokuje mercato 21 lipca 2018 | 13:19
Tylko, że ten gościu młodszy nie kosztuje 30 mln, a 70 mln jeżeli mówimy o tym samym poziomie sportowym. Młodszego gościa w tej samej cenie to możesz sobie kupić o klasę gorszego. Taka prawda i znowu zaczną się narzekania, że zamiast kogoś konkretnego to przychodzi jakiś Vecino.
Hysaj: Z nadzieją na dobry sezon 20 lipca 2018 | 18:32
Dokładnie zwłaszcza, że dojdą mecze w LM. Spokojnie bez napinki. Na razie dobrze skończyć mercato bo są jeszcze braki.