Dni w serwisie
Komentarzy
Vagiannidis odrzucił szereg ofert 29 maja 2020 | 16:26
Oby regularnie gral tam gdzie zostanie wypozyczony.
III edycja Hall of Fame. Na kogo zagłosujesz? 28 maja 2020 | 22:51
Pagliuca, Bergomi, Mazzola, Altobelli ;)
Moratti: Podoba mi się Tonali, chciałbym Haalanda 18 maja 2020 | 20:48
Cały Moratti, chciałem tego ale za drogi, chciałem tamtego ale za drogi po czym wydawał więcej na kogoś kto nie był war tych pieniędzy. Tonali ? Jest Sensi, Haaland ? Jest Lukaku. Po co w ogóle kogoś kupować przecież mamy już zawodników po myśleć nad zmiennikami. Jeszcze trzeba sprzedać za grosze bo ławka jest niepotrzebna. (edycja 2020.05.18 20:49 / HeyaMakumba)
Tonali: Interi i Juve z ofertami 15 maja 2020 | 18:32
Dyrektor piłkarski ?
Tonali coraz bliżej Interu 12 maja 2020 | 13:37
Dobrze, że zrezygnowaliśmy z Gaetano na rzecz Sandro bo gość będzie kotem. Nie będzie wymiany 1:1 bo to inne pozycje. Za Martineza przyjdzie ktoś inny, pewnie Chiesa.
Czy Lautaro chce ograć Nerazzurrich? 11 maja 2020 | 12:46
No to jak jest zwykłym najemnikiem niech idzie do Barcy, która daje mu więcej w czym problem ? Właśnie o tym piszę.
Handa, De Vrij, Brozo, Lukaku to jest trzon naszej drużyny oraz gracze, którzy udowodnili swoją wartość w świecie futbolu. Nikt nie zaprzeczy, że Martinez ma wielki potencjał ale na razie to zagrał pół sezonu w Europejskiej piłce, a już chce nas szantażować o nowy kontrakt xD Tak w ogóle to uważam, że nie gra o nowy kontrakt tylko na prawdę chce odejść do Barcelony o czym z pewnością zdążył poinformować odpowiednich ludzi w klubie ;) (edycja 2020.05.11 13:07 / HeyaMakumba)
Czy Lautaro chce ograć Nerazzurrich? 11 maja 2020 | 00:05
Cóż jakoś z innymi dogadujemy się w normalny sposób we wszystkich sprawach, a to czy pozwolimy sobie na to czy na tamto jako klub zależy tylko i wyłącznie od władz naszego klubu. Jeżeli będziemy pozwalali na coraz więcej komuś to może powtórka z rozrywki z pewnym Panem, który też mówił, że kocha i szanuje. (edycja 2020.05.11 00:10 / HeyaMakumba)