Ranga: Giovanissimi Regionali

Luq1989

Użytkownik

Imię i nazwisko: Łukasz Janik
Data urodzenia: 30 sierpnia 1989
Wiek: 35 lat
Województwo: małopolskie
Rejestracja: 2 sierpnia 2016
Ostatnie logowanie: 22 lutego 2024 | 08:24
Informacje o sobie:

2761

Dni w serwisie

321

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Romano potwierdza - Samardzic w Interze! 6 sierpnia 2023 | 16:00   

Bardzo dobra wiadomość, i kwota transferu jest odpowiednia. Mam nadzieję, że wypali a nawet jeśli nie to może przynieść zysk

Kolejny bramkarz na celowniku Interu 4 sierpnia 2023 | 09:14   

Jestem na tak, martwi mnie jednak, że jest to opcja na przyszłość z ewentualnym zarobkiem ze sprzedaży w przyszłości. Bramkarz młody i perspektywiczny nam potrzebny i chciałbym żeby był na lata już jak Handa czy Toldo czy chociażby Julio Cesar. Za Onane dostaliśmy dobre pieniądze więc nie byłem przeciwny sprzedaży, ale teraz trzeba zainwestować te pieniądze i stworzyć fundament.

Inter lepszy od PSG 1 sierpnia 2023 | 14:21   

@Garon_92 nie było tam przekazania i pressingu bo Vitinha dostał piłkę po fatalnej stracie Lautiego, także Lauti zawalił w odegraniu. Dobrze że wygrali ;)

Lautaro otrzymał ofertę z Arabii Saudyjskiej 21 lipca 2023 | 19:44   

@master nie zgodzę się, z Interem Lauti może zdobyć LM czego o mały włos nie zrobił w poprzednim sezonie, może też pochwalić się tytułem mistrza Włoch. W Arabii będzie mógł pochwalić się .... dużą kasą, ale jest to piłkarski zjazd dlatego mówimy tutaj o starszych piłkarzach, którzy tam idą na emeryturę. Może dożyjemy czasu kiedy liga arabska będzie lepsza niż europejskie przez zainwestowane pieniądze, oby nie. Porównujesz kopaczy z ekstraklasy, którzy mogą na zachodzie nauczyć się taktyki i lepszego grania (patrz Lewandowski), przez co staną się jeszcze lepsi a kasa idzie przy okazji, w Arabii ten system jeszcze nie powstał, jeszcze nie ma lepszej ligi niż włoska, angielska, hiszpańska. Dlatego nie porównywałbym transferu z Interu do Arabii do transferów z Ekstraklasy do zachodnich klubów... litości.

Oficjalnie: Cuadrado piłkarzem Interu 20 lipca 2023 | 06:17   

@Lambert ogarnij mowę nienawiści... grożenie śmiercią komukolwiek nie jest zachowaniem, które tu powinno być propagowane... Też go nie lubię, ale nie będę mu życzył śmierci jeśli przydarzy się mu błąd. Pokaż, że się mylę co do Ciebie Cuadrado, a zmienię zdanie ;)

Cuadrado wylądował w Mediolanie (akt.) 18 lipca 2023 | 09:55   

Dam mu szansę, ale na wstępie u mnie ma negatywne nastawienie za wszystkie prowokacje i zachowania w meczach przeciwko nam...

Sky: Cuadrado zagra w Interze! 18 lipca 2023 | 06:50   

Widzę, że wszyscy mamy tą samą reakcje... nienawidzę tego gościa i nie chce go tutaj...

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama