Ranga: Giovanissimi Regionali

Luq1989

Użytkownik

Imię i nazwisko: Łukasz Janik
Data urodzenia: 30 sierpnia 1989
Wiek: 35 lat
Województwo: małopolskie
Rejestracja: 2 sierpnia 2016
Ostatnie logowanie: 22 lutego 2024 | 08:24
Informacje o sobie:

2761

Dni w serwisie

321

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Kulisy skandalicznych wydarzeń na Curva Nord 2 listopada 2022 | 06:20   

@boxingdivision jestem przekonany, że kupując bilet na SAV, podpisujesz odpowiednią umowę mówiącą o tym, że będziesz się słuchał wszystkiego co ultrasi wymyślą i jak powiedzą żebyś skoczył z wysokości to to masz zrobić bo przecież jesteś na terenie CN i wiedziałeś na co się piszesz... Dla mnie to zwykli huligani. Czy wiedzą jak dopingować klub? Jasne, ale klub nie powinien być powiązany z żadnymi gangsterami i lewymi interesami. Idąc na stadion, idę pokibicować i pooglądać swoją drużynę i nie koniecznie muszę wykonywać polecenia jakiejś grupy stadionowej, zwłaszcza takie z, którymi się nie zgadzam. Przywołujesz Legię i Wisłę, powiem Ci tak byłem na Wiślę, na derbach i jak sektor C zaczął śpiewać o zamordowanym wówczas kibicu Cracovii to najprościej w świecie nie śpiewałem bo się z tym nie zgadzam. Nie zgadzam się z hołdowaniem śmierci, gangsterów i lewych interesów. Mam do tego wszelkie prawo zapewnione przez odpowiednie dokumenty w państwie, we Włoszech jestem pewny, że również. Każdy ma swoje przekonania za, które nie powinien być bity, kopany, popychany czy zmuszany do czegokolwiek. W cenie biletu nie mam, wykonywania poleceń jakiejś grupy stadionowej.

Mentana: Czy Inter nie ma nic do powiedzenia? 2 listopada 2022 | 06:03   

@AK47 kończąc dyskusję przyczepiłeś się, że autor użył synonimu a sam używasz synonimu nie zakwestionowałem jego istnienia zasugerowałem jedynie, że w twojej wypowiedzi również bardziej adekwatne byłoby użycie słowa "adekwatny" a nie "akuratny", tak jak Ty stwierdziłeś, że bardziej trafne byłoby zginął a nie zmarł. A co do poprawiania to skoro "iksde" nie funkcjonujące w języku polskim jest Twoją odpowiedzią to ja tylko zamilknę i pozdrowię Cię ;) jak nie masz się do czego przyczepić to przyczep się, że w lodówce Ci światło się świeci jak ją otworzysz XD a co do dyskusji to poglądy polityczne nie mają tu raczej nic do rzeczy nie mam pojęcia po co je przywołujesz ;) jestem neutralny politycznie natomiast nie lubię czepiania się o byle co ;) (edycja 2022.11.02 06:05 / Luq1989)

Mentana: Czy Inter nie ma nic do powiedzenia? 31 października 2022 | 11:58   

AK47, nie słyszałem by ktokolwiek używał sformułowania "akuratnych" bardziej pasuje tutaj adekwatnych... czepiasz się a sam wybiórczo używasz synonimów. Zmarł, umarł pochodzi od śmierci a ginąć, zginąć od zgonu. W obydwu przypadkach jest mowa o tym samym i jak sam zauważyłeś jest to synonim a autora tekstu nie powinno się poprawiać bo jest to jego osobisty artykuł przeznaczony do czytania i interpretacji przez czytelników nie natomiast poprawiania błędów językowych czy nawet gramatycznych.... Pozdrawiam

Asllani poprosi o wypożyczenie w styczniu? 21 października 2022 | 07:07   

Jak dla mnie, jeśli sprowadzamy gościa na miejsce Brozo to powinien grać gdy ten jest kontuzjowany. Nie ważne jaki jest jego wiek, popatrzmy na Barelle, któremu trenerzy zaufali mimo młodego wieku i wyrósł na kocura, to samo z Lautaro ( mimo drażniącej nieskuteczności). Gdy grał widać było w nim duży potencjał więc dlaczego miałby nie dostawać więcej minut a nie grać ogony...

Hakan!!! Inter ograł Barcę na Meazza 5 października 2022 | 05:54   

Brawo brawo i jeszcze raz brawo. Naprawdę wynik cieszy i gra też w końcu cieszyła. Pepesz po wygranym jednym meczu słabo jechać po drużynie, która przegrała... Teraz musimy przenieść taką grę na ligę.

Inter przegrał z Udinese 18 września 2022 | 14:36   

Zero przygotowania do sezonu widać, okres przeleżany po prostu. Inzaghiego dotychczas nie krytykowałem, ale jak wykonujesz zmiany w 30 minucie to przyznajesz się do błędu w wyborze podstawowego składu... Od 5 minuty grali na wynik i cofnęli się jakby była 90 .... Gaglia nic nie wniósł, Brozović ze stratami jakich mało po, których kontry szły tylko furczało. Bastoni nie wyszedł na mecz, bieda bieda i jeszcze raz bieda. Wybaczcie, ale potrzebujemy trenera, który ma mentalność i jaja. Chciałbym zobaczyć Aslaniego w akcji, kiedy jak nie teraz jak nic nie idzie?

Słaby początek rywalizacji w Lidze Mistrzów 8 września 2022 | 05:51   

Onana na plus, dużo strzałów wybronionych i w rozegraniu też był w miarę pewny, Dżeko pokazał, że może. Co do wyniku innego się nie spodziewałem co prawda była nadzieja, ale niewielka. Teraz Victoria Pilzno i wtedy się okażę na czym stoimy, niestety do Bayernu jeszcze nie mamy podjazdu.

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama