Ranga: Giovanissimi Regionali B

Luq1989

Użytkownik

Imię i nazwisko: Łukasz Janik
Data urodzenia: 30 sierpnia 1989
Wiek: 34 lat
Województwo: małopolskie
Rejestracja: 2 sierpnia 2016
Ostatnie logowanie: 5 listopada 2022 | 13:35
Informacje o sobie:

2380

Dni w serwisie

286

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Bellerin priorytetem, później Lazzari/Zappacosta 29 czerwca 2021 | 06:07   

A ja wam powiem tak, mamy dopiero 29 czerwca, nie sprzedamy wszystkich w tydzień, zwłaszcza tych niechcianych. Priorytetem było załatanie dziury poprzez transfer Hakimiego. Teraz będą mogli się wykazać i sprzedawać niechcianych i kupić paru grajków (mam nadzieję). Jak dla mnie Bellerin jeśli odpali to będzie to dobry zakup.

PSG zaoferowało 70 milionów (akt.) 24 czerwca 2021 | 06:35   

Hakimi ma wielki talent, ale skoro mamy poświęcić jednego zawodnika to od początku mówiono właśnie o nim. Czy Lazzari jest godnym zastępstwem? Wątpie, ale to pokaże dopiero boiskowa rzeczywistość. Sytuacja wygląda na bardzo poważną i bałem się, że więcej kluczowych piłkarzy będzie na sprzedaż, na razie zarząd robi to co zapowiedział. Pieniądze z tego transferu nie pójdą na zakupy piłkarzy... od początku była mowa, że sprzedajemy żeby wydostać się z długów a nie po to żeby wzmocnić skład. Mam tylko nadzieję, że nie zostaniemy z Joao Mario, Radją czy innymi, którzy mają status na sprzedaż.

Calhanoglu w Mediolanie. We wtorek testy (akt.) 22 czerwca 2021 | 06:16   

Solidna opcja, ja jestem na tak i daje mu kredyt zaufania. Potrafi wypracować bramkę i uderzyć z dużej odległości. Stabilizacja formy mu się na pewno przyda, ale tak jak większość pisała, jak za darmo to opcja naprawdę solidna. Jak będziemy czekać na gwiazdy to nikogo nie ściągniemy w tym okienku transferowym. Bardzo lubie Eriksena, ale we Włoszech już nie pogra niestety, wgl odradzałbym mu kontynuowanie kariery.

Eriksen wyszedł ze szpitala (akt.) 19 czerwca 2021 | 07:20   

Niech nie wraca, zbyt duże ryzyko. Oczywiście bardzo chciałbym go jeszcze na boisku zobaczyć, ale ryzyko jest zbyt duże i myślę, że lepiej będzie dla Eriksena i jego rodziny jeśli nie wróci na boisko już. Nie chcemy mieć żadnej tragedii ani w Interze ani w reprezentacji Danii. Forza Christian trzymaj się zdrowo chłopie!

Stan zdrowia Eriksena jest stabilny (akt.) 12 czerwca 2021 | 19:15   

Trzymaj się Christian, jesteśmy z Tobą :(

Nieoficjalnie: Inzaghi trenerem Interu (akt.) 28 maja 2021 | 06:49   

Też jestem sceptyczny, ale daje kredyt zaufania dla Simone, jak przy każdym nowym trenerze. Nie podoba mi się tylko, że po sezonie z sukcesem puściliśmy trenera, który ten sukces wypracował. W złym świetle to nas stawia przed zawodnikami, oby utrzymali skład choć szczerze mówiąc, w tym momencie bardzo w to wątpię i podejrzewam, że pożegnamy co najmniej jednego z konstruktorów tego sukcesu. W każdym bądź razie, Simone życzę powodzenia i obronienia tytułu ;) Co by nie było to jest NASZ INTER.

Gismo, jasne, że wygrali ligę i zainwestowali w nowych piłkarzy i oczywiście, że nie wiemy co się dzieje wewnątrz. Myślę, że większość z nas po prostu ma deja vu z 2010 roku i stąd te obawy. (edycja 2021.05.28 06:52 / Luq1989)

Oficjalnie: Conte nie jest już trenerem Interu 27 maja 2021 | 06:23   

Grazie Antonio za mistrza, to co się tu wyprawiło w tym tygodniu to jest po prostu dramat. Kwestie ekonomiczne rozumiem, ale przejmując klub chinole się zobowiązały, że będzie to projekt na lata a tu za chwilę cała konstrukcja projektu się posypie. W tym momencie to już śmiech przez łzy, oby tylko przepowiednie sprzedaży połowy składu się nie sprawdziły, ale to samo myślałem o Conte...

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama