Dni w serwisie
Komentarzy
Simone Inzaghi przedłużył kontrakt 6 września 2023 | 06:25
A ja powiem, nie chwalmy dnia przed zachodem słońca. Decyzja o przedłużeniu jak najbardziej słuszna, do niedawna wydawało mi się to nie możliwe bo styl gry i błędy były w poprzednim sezonie, ale wyniki mówią za siebie i Inzaghi wyciągnął z poprzedniego sezonu 120% tego co się zapowiadało. Pochwalę jego pracę za start tego sezonu jak będziemy bliżej Listopada albo Grudnia, po trzech meczach ciężko coś stwierdzić, ale mam nadzieję, że tak jak piszecie Simone wyciągnął wnioski i będziemy grać jak do tej pory.
Wiemy, z kim zagra Inter w Lidze Mistrzów! 1 września 2023 | 05:58
O awans będzie trzeba powalczyć, ale jesteśmy faworytem byle tylko zawodnicy docenili przeciwników.
Oficjalnie: Pavard dołącza do Interu 31 sierpnia 2023 | 06:41
Pełen szacunek dla naszych ekspertów, super powodzenia Benjamin!!!
Dwubramkowa wygrana z Cagliari 29 sierpnia 2023 | 06:30
Mecz pod kontrolą chociaż nie wiem czy we mnie tylko obudziły się demony poprzedniego sezonu, druga połowa już odpuszczona i gdybyśmy dostali bramkę to byłoby nerwowo. Ważne 3 pkt. Forza Inter!!!
Pierwsza wygrana w tym sezonie 21 sierpnia 2023 | 06:10
Brawo za wygraną super, że Lauti z dwiema bramkami debiuty z tego co piszecie też w porządku więc tylko się cieszyć ;)
Romano potwierdza - Samardzic w Interze! 6 sierpnia 2023 | 16:00
Bardzo dobra wiadomość, i kwota transferu jest odpowiednia. Mam nadzieję, że wypali a nawet jeśli nie to może przynieść zysk
Kolejny bramkarz na celowniku Interu 4 sierpnia 2023 | 09:14
Jestem na tak, martwi mnie jednak, że jest to opcja na przyszłość z ewentualnym zarobkiem ze sprzedaży w przyszłości. Bramkarz młody i perspektywiczny nam potrzebny i chciałbym żeby był na lata już jak Handa czy Toldo czy chociażby Julio Cesar. Za Onane dostaliśmy dobre pieniądze więc nie byłem przeciwny sprzedaży, ale teraz trzeba zainwestować te pieniądze i stworzyć fundament.































































































