Ranga: Gracz 1. drużyny

rafal

Użytkownik

Imię i nazwisko: Rafał
Data urodzenia: 20 czerwca 1976
Wiek: 49 lat
Województwo: śląskie
Rejestracja: 6 lutego 2017
Ostatnie logowanie: 27 października 2025 | 20:10
Informacje o sobie: Fan Interu z Sosnowca od 1989

3191

Dni w serwisie

1152

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Kompromitacja... 9 kwietnia 2017 | 18:25   

Guarin ty na bank jesteś kibicem Jude lub Milanu. Bo ty fanem INTERU godny nie jesteś. I nigdy nie byłeś i nigdy nie bedziesz!!!!!!!!!!!!!

Kompromitacja... 9 kwietnia 2017 | 18:17   

To było do przewidzenia że ztym psedo trenerem to my nic nie osiągniemy!!!!!!!!!!!!!

TS - Suning zdecydowało co stanie się z Piolim 5 kwietnia 2017 | 13:48   

Sampaoli to by było coś fajnego gość lubi grać ofesywnie i stawia na młodych.Gabi by sie u niego super rozwinął. Jak najbardziej za

Telelombardia: Manolas zagra w Interze 5 kwietnia 2017 | 13:41   

Za tą kase to można by było sprowadzić dwóch solidnych piłkarzy. Manolas nie jest zły ale nie za taką kase

Bergomi: Pioli nie jest słabszy, niż Zidane 5 kwietnia 2017 | 13:37   

Beppe Bergomi jak udzielał tego wywiadu to był albo najarany lub tak pijany że niewiedzial co mówi.Pioli na treningu Realu nosił by buty Zizu.I jeszcze niewiadomo czy by się do tego nadawal

Pioli: Straciliśmy kontrolę nad meczem 4 kwietnia 2017 | 12:16   

Guarin jedz do Mediolanu i postaw Pioliemu kawe i poklep go po plecach i powiedz mu że jest świetnym strategiem.A id... a to ty może jesteś z twoim tokiem myślenia.

Pioli: To normalne, że Barbosa był zły 4 kwietnia 2017 | 12:04   

To nie jest wina Brozo tylko tego pajaca co śmie sie nazywać trenerem przecież Brozo sam sie nie wystawia w pierwszym składzie tylko ten pajac go wystawia tak jak Candreve.A jak robi zmiany to wpuszcza następnego ulubieńca Edera lub Palacio.

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama