Dni w serwisie
Komentarzy
Zhang jednym z kandydatów na prezesa ECA 9 września 2019 | 11:02
Wielki szacun dla dziedzica fortuny komunistycznego kacyka XD
Lautaro po Danilo i Samirze otrzyma nową umowę 6 września 2019 | 09:39
Margines to może lepiej niech najpierw zacznie coś grać.
Eriksen celem Interu na wolny transfer 4 września 2019 | 12:06
Eriksen będzie mógł przebierać w ofertach i raczej nie ma nic, co skłoniłoby go do wybrania Interu.
Subiektywne wnioski po letnim mercato Interu 4 września 2019 | 09:44
To wytłumacz mi Panie Pawle, jak te brednie o lajkach w kontekście Icardiego można odczytywać. Czy jego zaangażowanie było za małe? Nie. Czy jego wymagania były za wysokie? Nie. Czemu więc mają służyć takie teksty?
Mauro Icardi o kulisach przyjęcia oferty od PSG 3 września 2019 | 22:57
A niby Cavani to Argentyńczyk? Niestety pokonało cię czytanie ze zrozumieniem.
Subiektywne wnioski po letnim mercato Interu 3 września 2019 | 22:55
Znaczy dwa tytuły króla strzelców i 29 goli z 66 zdobytych przez Inter w pierwszym sezonie od lat zwieńczonym awansem do LM są jak lajki na portalu społecznościowym, a oczekiwane przez Icardiego 8 baniek to roszczeniowa postawa z oczekiwaniami nieadekwatnymi do własnego zaangażowania? Już dość Panie redaktorze naczelny. Po prostu dość.
Mauro Icardi o kulisach przyjęcia oferty od PSG 3 września 2019 | 22:18
Obrażacie gościa od kilku miesięcy, a teraz pretensje, że już nie kocha Interu? Poszedł do znacznie lepszego klubu, który jest lokalnym hegemonem i regularnie gra w LM, a do tego na dzień dobry dostał więcej niż tutaj zaproponowano mu po drugim tytule króla strzelców. Dla niego to awans pod każdym względem i musiałby być głupi, żeby się jeszcze oglądać na Inter, bo Inter zwyczajnie na to nie zasługuje. Handlujcie z tym.
Brak piłkarzy dodanych do ulubionych