Ranga: Primavera

el_loco

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 21 sierpnia 2017
Ostatnie logowanie: 26 czerwca 2026 | 16:11
Informacje o sobie:

3232

Dni w serwisie

782

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Dżeko: Czasem pudłuję w prostych sytuacjach 20 października 2021 | 15:29   

Dżeko to mi wczoraj zaimponował gdy wrócił się do obrony szybciej niż pomocnicy zostając na chwilę Naszym ostatnim obrońcą ratując Inter przed utratą bramki. Brawo

Dobre złego początki. Smutny wieczór Interu 16 października 2021 | 18:02   

Oglądałem dużo meczów Naszych zawodników w reprezentacjach i to co rzuca się w oczy to fakt, że są wypompowani fizycznie. Oby dzisiaj dali radę.

Jak kibice przywitają Inzaghiego? 15 października 2021 | 02:02   

Uuu, ależ nogą Martineza wygięła się. Jest szansa, że wróci do gry.

Bastoni: Wzoruję się na Ramosie 15 października 2021 | 01:35   

Bartek2301 zauważyłeś? ;)

Bastoni: Wzoruję się na Ramosie 14 października 2021 | 10:33   

To już wszystko jasne. Barella lubi burżuazję! W główce się poprzewracało troszeczkę ;)

Inzaghi: Musimy zdobywać gole 30 września 2021 | 19:16   

Czy Simone naprawdę tylko to dostrzega na przestrzeni ostatnich meczy? WTF?

Skuteczni Lautaro i Dzeko. Bośniak niczym Milito 27 września 2021 | 21:01   

Jaka skuteczność? Marnują tyle okazji do zdobycia bramki, że głowa mała.

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama