Dni w serwisie
Komentarzy
Pierwsza porażka w tym sezonie 6 października 2019 | 22:33
Handanovic jakiś nie swój dzisiaj. Mało pewny
Primavera: Derby Włoch dla Interu (video) 6 października 2019 | 14:11
Brawo :)
Pełny stadion na Inter - Juventus 4 października 2019 | 17:50
A ilu będzie kibiców jufków? Ktoś coś?
Subiektywne wnioski po meczu z Barceloną 4 października 2019 | 17:21
Przypominam tylko, że w erze Mourinho większą część meczu graliśmy w 10. Po jakże epickiej symulce. Kto wie jak wyglądałby mecz gdybyśmy grali pełnym składem.
TOP i FLOP w meczu z Barceloną 3 października 2019 | 17:49
Dla mnie na flop najbardziej zasługuje Galiardini. Przy drugiej straconej bramce truchtał gdy farca wyprowadzała kontratak. Wówczas miałem dziwne przeczucie, że stracimy bramkę. Zagrał bardzo słabo. Zawodnik, który wchodzi z ławki rezerwowych powinien walczyć za dwóch, a on truchtał po wejściu na boisko totalnie bezproduktywnie.
Czy jesteś prawdziwym Interistą? 30 września 2019 | 21:55
boxingdivision ha ha. Ale Ty głupi jesteś. Nie będę argumentował ponieważ każdy rozsądniejszy i mądrzejszy zapewne domyśli się o co mi chodzi :) (edycja 2019.09.30 21:55 / el_loco)
TOP i FLOP w meczu z Sampdorią 29 września 2019 | 22:34
maciosincho racja, że był spalony przy bramce Candrevy. Nie rozumiem tej bulwersacji.
Na flop zasłużył Sanchez za swoje głupie zachowanie oraz sytuację w, której Sensi strzelił bramkę. Oba zachowania totalnie bezmyślne.
Weźmy pod uwagę, że czekają Nas dwa ciężkie mecze, a grając w 10 zawodnicy musieli wykrzesać z siebie więcej sił.
Ps. Jak mógł uznać bramkę Sensiego swoja bramką. Dla mnie jest to niepojęte.