Ranga: Gwiazda Primavery

Larry

Honorowy redaktor

Imię i nazwisko: Mariusz Kubiak
Data urodzenia: 28 sierpnia 1985
Wiek: 39 lat
Województwo: mazowieckie
Rejestracja: 6 maja 2012
Ostatnie logowanie: 7 kwietnia 2024 | 23:37
Informacje o sobie: Kibic Interu od drugiej połowy lat 90. Lubię dobrą muzykę - rozumiem przez to Milesa, Metheny'ego, Roya Ayersa, Freda Wesleya, itd. i wszystkich, dla których byli oni natchnieniem i potrafili stworzyć coś dobrego na ich fundamentach. Ale lubię też dobry house - Shapeshifters, Lisa Millett, itd. :-)

4361

Dni w serwisie

930

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Przed Inzaghim i zawodnikami trudne miesiące 8 stycznia 2024 | 14:15   

"Inter ma już w swojej kolekcji dwa ostatnie Superpuchary, więc pokusa zdobycia trzeciego jest wielka – podkreśla La Gazzetta dello Sport." - typowa, funta kłaków niewarta paplanina, żeby drukarnia miała zlecenia. Gazetta schodzi na psy.
Równie dobrze można byłoby napisać: "Inter ma już w swojej kolekcji dwa ostatnie Superpuchary, więc nie ma dużego ciśnienia, żeby zdobyć kolejny. Tym bardziej, że jest środek wyczerpującego sezonu pełnego nieporównywalnie ważniejszych wyzwań, turniej jest niemal na drugim końcu świata, a jednym z rywali świeży jak nowalijki Juventus. Inter powinien wysłać na Bliski Wschód najgłębsze rezerwy i Primaverę, jakie się da i przygotowywać się spokojnie do wymagającej wiosny."
Dla mnie ten Superpuchar ma takie znaczenie, jak przedsezonowe tournee po USA. Śmiech na sali. (edycja 2024.01.08 14:16 / Larry)

Włoska prasa masakruje Arnautovicia 7 stycznia 2024 | 15:45   

Bronienie go po tym żałosnym w jego wykonaniu meczu jest dokładnie taką samą paranoją jak to, żeby na podstawie tego jednego meczu twierdzić, że się do niczego nie nadaje i trzeba się go natychmiast pozbyć.

Wszystkiego najlepszego w 2024! 1 stycznia 2024 | 00:06   

Wzajemnie najlepszego Paweł :)

Bergomi: Muszę zmienić swoje zdanie o Bissecku 27 grudnia 2023 | 00:38   

Szczególnie wtedy, gdy mówił np., że "Skriniar ma Inter w sercu" albo, że "Correa może zrobić różnicę" :)

Bergomi: Muszę zmienić swoje zdanie o Bissecku 26 grudnia 2023 | 19:37   

Szkoda, że taka legenda tak często pierniczy takie kocopoły, tak często tak bardzo mija się z prawdą.

Generalnie boli to, że jakieś 90-95% ekspertów wszystko, co potrafi zrobić (skomentować), to pojechać po kimś po słabym meczu i wychwalać po dobrym. To umie zrobić każdy żul.

Dobrze chociaż, że przyznał się do błędu.

Atletico Madryt - rywal Interu w pigułce 19 grudnia 2023 | 11:23   

Pamiętam każdego z tych piłkarzy u nas, poza Maniche i Sereną... Największy sentyment mam do Emre i, oczywiście, Vieriego. Nie mam pojęcia, dlaczego w mojej głowie Motta nie był nigdy naszym kluczowym zawodnikiem, choć statystyki wskazują, że był... Może dlatego, że mając obok Cuchu, czy Wesa trudno błyszczeć ;) pewnie za 10 lat Miki też w mojej głowie będzie mało istotnym elementem dzisiejszego Interu - który ma wszelkie predyspozycje do zaistnienia w historii tak, jak Inter Jose, czy Mancio...

Wysokie zwycięstwo Interu 9 grudnia 2023 | 22:50   

Pierwsza połowa to była naprawdę poezja. Coś jak Arsenal 20 lat temu albo Barca za najlepszych lat ery Messiego. Jak oddamy to Scudetto na tacy tak gównianemu Juve, jak oddaliśmy nieporównywalnie słabszemu Milanowi 2 lata temu, to się załamię.

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama