Ranga: Talent z Primavery

Larry

Honorowy redaktor

Imię i nazwisko: Mariusz Kubiak
Data urodzenia: 28 sierpnia 1985
Wiek: 37 lat
Województwo: mazowieckie
Rejestracja: 6 maja 2012
Ostatnie logowanie: 15 listopada 2022 | 15:34
Informacje o sobie: Kibic Interu od drugiej połowy lat 90. Lubię dobrą muzykę - rozumiem przez to Milesa, Metheny'ego, Roya Ayersa, Freda Wesleya, itd. i wszystkich, dla których byli oni natchnieniem i potrafili stworzyć coś dobrego na ich fundamentach. Ale lubię też dobry house - Shapeshifters, Lisa Millett, itd. :-)

3859

Dni w serwisie

851

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Problemy mięśniowe Lautaro Martineza 8 października 2021 | 10:22   

To nie jest niepokojąca, tylko wspaniała wieść :-) wreszcie ma przerwę od gry co kilkadziesiąt godzin i może nie wróci wypompowany jak ostatnio, a jego jedynym problemem będzie jet lag, a nie fizyczne wycieńczenie

Bez bramek w meczu z Szachtarem 28 września 2021 | 19:47   

Hawk, wyjąłeś mi to z ust

Bliżej Interu - Sandro Mazzola 20 września 2021 | 17:41   

Szacun za wywiad!

Lukaku: naciskałem na transfer do Chelsea 4 września 2021 | 20:33   

@up
Średnią szacuję na ok. 13. :-D

TOP i FLOP: Hellas - Inter 29 sierpnia 2021 | 18:46   

1. Inzaghi przeprowadził takie zmiany, jakie by przeprowadziło 99% przytomnych obserwatorów tego meczu. Zdjął dwóch najgorszych piłkarzy z murawy i wprowadził ich dwóch naturalnych zmienników. Plus dał dwadzieścia minut debiutantowi. Niby nic wyjątkowego, ale pamiętam wiele meczów zarówno Conte, jak i Spala, którzy albo z równie oczywistymi zmianami zbyt długo zwlekali albo w ogóle ich nie przeprowadzali (ileż razy Gaglia grał do końca kopiąc się po czole?), więc mimo wszystko ogromny plus za to. Niestety zmiany w sposobie gry po przerwie nie zauważyłem, Inzaghi wcale nie sprawił, że zaczęliśmy radzić sobie z wysoko ustawionym Hellasem, przeważyły indywidualne umiejętności, trochę szczęścia i spuszczenie z tonu przez Hellas. Także zobaczymy, trzeba Inzaghiego bacznie obserwować.

2. Ten mecz pokazał żałośnie powierzchowne oceny kibicowskie, przynajmniej tutaj. Wynik potrafi przykryć wszystko. Handa popełnił gigantyczny błąd, ale wygraliśmy i ledwo co się ktokolwiek zająknął, a gdybyśmy nie wygrali tego meczu, to byłby zmieszany z gównem od stóp po kołnierz. Na Vidala w zeszłym sezonie lało się gówno z wiadra przez cały sezon, bo w jednym, czy dwóch meczach dostał czerwoną kartkę, zagrał ze 2-3 razy słabiej, a potem po kontuzji już praktycznie nie grał. A wystarczył ten jeden mecz, żeby pokazać wszystkim jaki to jest kozak, który może nam mnóstwo punktów w sezonie wygrać. Także 575368544. kolejny apel, żeby nie mieszać z gównem każdego po jednym, dwóch, czy nawet pięciu gorszych meczach. Na mieszanie z gównem zasługują na dziś tylko Gaglia i Perisicowi jest do tego blisko. Ale nawet on miewa dobre mecze, a w pojedynkę meczów nam raczej nie przegrywa, jak Gaglia.

Argentyński wieczór w Weronie! 27 sierpnia 2021 | 22:42   

Odszczekuję swoje utyskiwania nad Correa :-D być może oglądałem jakieś tylko słabe występy w jego wykonaniu, a to może być bohater sezonu... Forza Czuku!

Inter i Torino uzgodniły warunki 24 sierpnia 2021 | 12:28   

Nie no to jest jakiś Matrix... Za kołka, który nie jest godzien Belottiemu butów wiązać chcą dać dwa razy więcej kasy i tylko, jeśli się Lotito nie zgodzi, to Kobra Andreę sprowadzi... Co ten Inzaghi w nim widzi?

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama