Dni w serwisie
Komentarzy
Mbaye zostanie wypożyczony? 13 marca 2013 | 10:26
Pojdzie na wypozyczenie bedzie grzał lawe albo trybuny jak Alborno, Longo czy inni, pojdzie na wspolwalsnosc bedzie gral w kazdym meczu, taka roznica.
Figo - Baresi mogą zastąpić Stramę? 12 marca 2013 | 14:40
:)
Deki i Samuel gotowi na Sampdorię? 12 marca 2013 | 13:46
:))))
Deki i Samuel gotowi na Sampdorię? 12 marca 2013 | 13:46
Dobrze Marcinku nie jestem kibicem :]
Deki i Samuel gotowi na Sampdorię? 12 marca 2013 | 12:58
Deki niech lepiej skonczy juz, albo niech skreci znowu bo to bezsensu jak po dobroci nie idzie to trzeba życzyc zle.
Moratti: Branca i Stramaccioni? Dokonam wyboru 11 marca 2013 | 17:58
Ciekawe zdanie na temat Branci i Straciatelli
Wypowiedzi zawodników po meczu z Bologną 11 marca 2013 | 17:09
to jak nie ma zdrowia to na chuj gra? problem zakonczyc kariere