Dni w serwisie
Komentarzy
Wymiana na linii Inter-Torino? 9 czerwca 2016 | 16:05
nie wiem, czy on taki dobry, nigdy go nie widziałem
Balotelli: Mancini to mój najlepszy trener 9 czerwca 2016 | 16:03
taa a kiedyś się z nim bił :)
CdS: Inter znów kontaktuje się z agentem Milika 9 czerwca 2016 | 16:02
dobry jest i sie przypierdalacie max 15mln
Inter ma sposób na FFP? Ausilio oblężony 8 czerwca 2016 | 17:24
machlojki i się ktoś dojebie w końcu :)
Buffon się starzeje i ma kłopoty z pamięcią 8 czerwca 2016 | 16:04
Loon dokładnie :)
Brat Icardiego żali się w telewizji: Oddalamy się 8 czerwca 2016 | 16:03
hajs hajs hajs poczuli :D
Mancini: Nikt mi nic nie powiedział 8 czerwca 2016 | 16:00
bo jest pjonkiem w tym klubie ;)