Ranga: Primavera

hawk247

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 3 lutego 2018
Ostatnie logowanie: 27 marca 2023 | 20:59
Informacje o sobie:

1883

Dni w serwisie

775

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Zabójcy marzeń. Inter przegrywa z Sassuolo 13 maja 2018 | 17:23   

@Wiktor spokojnie, najpierw jest H2H, a w zeszłym meczu było 0:0, więc ostatnia kolejka pod hasłem tylko zwycięstwo. Już nie trzeba nawet patrzeć na tabelę do końca sezonu :)

Dwa wzmocnienia na ostatniej prostej 9 maja 2018 | 14:59   

No właśnie, teraz jest czas na niego. Koledzy z Włoch daja tytuły w stylu ,,Santon na wylocie, Dalbert przybiera na sile”. Ponadto Brazylijczyk w wywiadach mówi że jest gotowy walczyć o CL, może to świadczyć, że Spaletti będzie działał wymiennie D’Ambro i nim w ostatnich dwóch meczach.

Dwa wzmocnienia na ostatniej prostej 9 maja 2018 | 11:54   

Nie opłaca się sprzedawać Dalberta. Ma duży potencjał, szkoda że znalazł się w klubie, w którym jest problem z bocznymi obrońcami. Najlepszym ruchem byłoby wypożyczenie go z powrotem do Nicei, ale to zależy od innych transferów i powrotów z wypożyczeń. Dobrze widzieć, że de Vrij i Asamoah już blisko. (edycja 2018.05.09 11:55 / hawk247)

Wstydźcie się! 3 lutego 2018 | 23:03   

Wszyscy dzisiaj za wolno, Miranda i Borja jak zwykle tempo czołgu, zero gry na przebój pod polem karnym, wszystko musieli pozycyjnie co jak zwykle nie wypaliło. Po wejściu Rafinhi gra się ożywiła, jeszcze wtedy mogło coś z tego być, ale niestety nikomu oprócz wspomnianego Brazylijczyka, Skriniara, Edera, Karamoh i trochę Dalberta nie zależało na zwycięstwie. Na plus wszyscy powyżej, dno to Candreva, Brozović, Vecino, D'Ambrosio i oczywiście Perisic, ale on nie powinien w ogóle wystąpić, więc nawet go nie oceniam.
Było trochę pecha przy bramce dla Crotone, ale gdy pechowi się pomaga to tak już jest. Najważniejsze by nie przegrać z Benevento u siebie, bo wtedy to już nie ma czego szukać w top 15.

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama