Dni w serwisie
Komentarzy
Ciao scudetto... Inter bez szans w Turynie 9 marca 2020 | 00:09
@Lucash zgadzam się w 100%
Szczegóły kontraktu Chonga 7 marca 2020 | 21:02
Podoba mi się nasza obecna polityka transferowa. W świetle kuriozalnych kwot za transfery, szukamy dobrych okazji na kupno klasowych zawodników/młodych talentów oraz korzystamy z wolnych transferów.
Bergomi: Porażka zakończy walkę Interu 7 marca 2020 | 21:00
Trafna analiza. Nie jesteśmy jutro faworytem.
Forza Inter!
Argentyna: Icardi bez powołania 7 marca 2020 | 20:58
Uwzięli się na Mauro, nigdzie go nie lubią ;)
Eriksen tylko w roli jokera 7 marca 2020 | 20:56
Cuadrado zawsze lubi nam napsuć krwi, liczę że Young będzie w stanie go zneutralizować.
Arteta: Chcę zatrzymać Aubameyanga 5 marca 2020 | 23:50
Pytanie czego będzie chciał Auba po sezonie.
Nie jestem do niego przekonany, zobaczymy jak się rozwinie sytuacja z ewentualnym odejściem Lautaro.
Ale myślę że wszystkie decyzje zapadną najwcześniej po zakończeniu rozgrywek, teraz to jest tylko gdybanie pismaków.
Kto na Juve? Eriksen walczy z Vecino 5 marca 2020 | 23:48
@Snake, ja zapamiętałem Godina że się dawał ogrywać w ważnych meczach, czy to Suarezowi w meczu z Barcą, czy Immobile w ostatnim meczu z Lazio, czy Ibrze, oraz ze słabszymi rywalami (dał się przepchnąć nawet w meczu z Ludogorcem po czym padł gol).
Z drugiej strony Bastoni ze względu na wiek i brak doświadczenia też nie jest super pewniakiem w takim meczu jak ten niedzielny.
Dla mnie Godin=Bastoni obecnie, pozostaje mieć nadzieję że kto nie wybiegnie to będzie miał dobry dzień.
Brak piłkarzy dodanych do ulubionych