Dni w serwisie
Komentarzy
Garść transferowych informacji 24 lipca 2012 | 09:48
w przypadku Castaignosa 2 mln różnicy to gigantyczna przepaść przecież on za 3 mln przyszedł :D o reszcie plotek nawet nie piszę bo to sensu nie ma,tygodnie mijają a nic się zmienia :) Bernard kolejny wynalazek 1,60 m w kapeluszu,niech z Coutinho wyciagna co najlepsze a nie szukają nowych grajków :)
Wraca temat Łukasza Piszczka 22 lipca 2012 | 20:39
Piszczek wyciagniety z BVB nie poradzi sobie takie moje zdanie,po za tym w defensywie jest średni ;)
Wielka szansa na pozyskanie Lucasa 22 lipca 2012 | 11:47
Moratti mający w planach budowę nowego stadionu,chce ściagnąć zawodnika który będzie magnesem przyciągającym kibiców na lata,tak ja to widzę ;) chłopak talent ma na pewno,ale takie pieniądze to głupota,szczególnie w czasach kryzysu Interu,chyba że MM ma jakieś zaskórniaki schowane :D
Afrykański talent Interu. Czy rozbłyśnie? 21 lipca 2012 | 12:21
nic do M'baye nie mam wręcz przeciwnie życzę mu jak najlepiej,ale wiemy jak to jest z młodymi afrykańskimi piłkarzami,rzadko którzy grają przez lata na wysokim poziomie i stają się legendami,chyba że porównanie z Giacinto odnosiło się tylko do gry na wysokim poziomie?
Afrykański talent Interu. Czy rozbłyśnie? 21 lipca 2012 | 11:47
nie przesadzajmy Facchettim miał już być Santon ;) fajnie by było gdyby coś z niego wyrosło :)
Powołani na Trofeo TIM 20 lipca 2012 | 21:10
Rizzo :D Obi,Alvarez,Stankovic i Mariga kontuzjowani,Sneijder i Mudingayi dopiero dzisiaj dołączyli do drużyny,to tylko towarzyski turniej nie mający żadnego znaczenia tak naprawdę,w zeszłym roku wygraliśmy,a jak się sezon skończył wszyscy dobrze wiemy
Il Giornale: Jest umowa z Chińczykami 20 lipca 2012 | 15:31
oby nie wywinęli takiego numeru jak ci od A2 :D
Brak piłkarzy dodanych do ulubionych