Ranga: Juniores Berretti

darek_91

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 29 maja 2018
Ostatnie logowanie: 12 marca 2021 | 18:45
Informacje o sobie:

2617

Dni w serwisie

608

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Kicker: W weekend finalizacja rozmów (akt.) 27 czerwca 2020 | 09:36   

Skoro jest taki dobry to czemu ani Real ani BVB go nie chcą? Ja bym radził się zastanowc nad tym.

Kicker: W weekend finalizacja rozmów (akt.) 26 czerwca 2020 | 17:21   

Conte nawet takiego zawodnika by zgnoił i wieczne te jego skakanie jak malpa przy linni i wszyscy winni tylko nie On xD Conte out wspomnicie moje słowa powiadam wam xD Tylko Klopp.

Kolejna kara dla Skriniara 26 czerwca 2020 | 17:16   

SKRINIAR dawaj do Legii przynajmniej mistrzostwo zdobędziesz w naszej lidze amatorskich meneli 500+ xD ale zawsze to mistrz bo w tym naszym wielkim projekcie Interu budowanym od lat w zasadzie w ktorym nic sie nie zmienia co najwyzej to karami finansowymi Cię dojadą bolszewiki Chińskie :"D

3 mecze bez Skriniara (akt.) 25 czerwca 2020 | 19:11   

A jak xD

3 mecze bez Skriniara (akt.) 25 czerwca 2020 | 14:39   

Ja to się dziwie, że On w ogole wytrzymuje grę w tym zjebanym ustawieniu Conte. Już wolałem Spala. Niech zamienia sie miejscami. Niech Conte idzie na opłacany kontrakt za nic nie robienie a Spal nie już wróci i trenuje.

Tylko remis i aż remis? Fatum Sassuolo trwa 25 czerwca 2020 | 09:02   

Maciej Pawul w samo sedno.

Tylko remis i aż remis? Fatum Sassuolo trwa 24 czerwca 2020 | 22:27   

Panowie. Sezon jest skonczony. I skonczcie plakac. Miliony wyrzucone na ta chwile w bloto. Conte nie zrobil zadnego postępu w rozwoju druzyny dodatkowo druzyna sie męczy w jego stylu gry a nie którzy zawodnicy jak Skriniar notuja regres rozwoju. Dramat. Poziom Spaletiego o ile nie gorszy.

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama