Dni w serwisie
Komentarzy
Powód odrzucenia umowy Napoli przez Zielińskiego 1 lutego 2024 | 08:32
Oby do nas przyszedł, nie zraził się początkowym grzaniem ławy, przyczyniał do kolejnych zwycięstw i dawał nam - polskim kibicom Interu - dużo satysfakcji. Forza Inter!
Niezawodny El Toro, Inter znów liderem! 28 stycznia 2024 | 22:52
Męczący mecz po wypadzie do Arabów (Lazio-Napoli zdaje się też się męczyli, patrząc po statystykach), ale jest dobrze: 3 punkty, gol Martineza i jedziemy dalej. Najważniejsze to pokazać Juve ich miejsce w szeregu, na co naprawdę bardzo liczę. Forza Inter!
Sanchez nie zamierza odchodzić w zimę 21 stycznia 2024 | 20:06
No niestety, on wciąż może odcisnąć swoje piętno, ale chyba nikt nie chce, by było ono negatywne... Może jeszcze będzie miał choć jeden przebłysk w odpowiednim momencie (marzenia)
Luis Muriel opcją last-minute? 11 stycznia 2024 | 14:39
Oby się udało! A jemu chciało, gdy tu przyjdzie
Oceń występ z Hellas Verona 6 stycznia 2024 | 22:44
Kto mu te gacie obnażył, a później go tłukł po dupie?
Zdjęcie chyba idealnie podsumowuje ten mecz pełen absurdów i farta xD
Arnautovic: Niezwykły wieczór, dziękuję zespołowi 23 grudnia 2023 | 23:00
W końcu się odblokuje, musi. Bardzo dobrze, że dziś zagrał cały, następny pewnie też
Bisseck: Czułem radość całego stadionu 23 grudnia 2023 | 22:57
Od pierwszego meczu mi się podobał, ma to coś, pewność siebie. I myślę, że spokojnie mógłby grać na wahadle, bo jest silny, szybki i umie dryblować. Jeszcze tylko musi dopracować dokładność podań (edycja 2023.12.23 23:13 / daneq)