Ranga: Esordienti

PasywnoAgresywny

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 12 maja 2012
Ostatnie logowanie: 24 czerwca 2024 | 01:15
Informacje o sobie:

4427

Dni w serwisie

189

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Big Rom daje zwycięstwo! 23 kwietnia 2023 | 11:50   

Gagliardinho gra a nie Aslani nie wiem czy oglądać

Nagroda finansowa za awans do Ligi Mistrzów 17 kwietnia 2023 | 16:26   

DonPietro rozumiem, że podpisałbym umowę z taki pracodawcom? Minus 10% wypłaty za 4 błędy Twojego działu, które wyniknęły z błędu kierownika, dyrektora, utrzymania ruchu, sprzątaczki czy innego współpracownika? Nie wiemy wszystkiego, a po takich informacjach raczej można wnioskować ze ciężko w zespole z motywacją czyli kolejny kamyczek do ogródka trenera.

Właściciel Leeds rozważa przejęcie Interu 14 kwietnia 2023 | 15:13   

Castillo problemem jest Suning i pożyczka w Oaktree. Po co ma ktoś teraz płacić oczekiwane przez Zhangow kwoty skoro zaraz klubem może zarządzać fundusz, który chce się klubu pozbyć? Podbramkowych sytuacja jak w Milanie tylko tam fundusz chciał zarobić i trochę kasy włożyli. Oaktree natomiast oficjalnie mówi ze nie chce i to mocno działa na niekorzyść Zhangow bo każdy ewentualny inwestor woli rozmawiać z nimi. Brak LM dla nich to patrząc na zeszłe sezony inwestycja około 100-200 baniek żeby w przyszłym sezonie tam być patrząc po rywalizacji w Serie A. Kwota raczej nieznaczna jeżeli masz wydać około miliarda jakiego oczekuje Suning lub poczekać ile kasy będzie chciał zarobić fundusz z pożyczonych 350 baniek.

4 zmiany na Monze 14 kwietnia 2023 | 14:17   

Za młody

4 zmiany na Monze 14 kwietnia 2023 | 11:44   

Pewnie tradycyjnie stracimy punkty ;)

Liverpool rezygnuje z Bellinghama na rzecz Barelli 13 kwietnia 2023 | 23:01   

Gdyby Barella nie machał łapami to byłby o poziom wyżej

Inzaghi złoży rezygnację? 11 kwietnia 2023 | 15:58   

Jeżeli trener nie ma wpływu na skuteczność napastników to nie wiem kto ma. Najlepszy przykład to Lukaku. U wszystkich kopał się po czole oprócz u Conte. Patrząc dalej Torres, Shevchenko teraz Messi. Przecież to wszystko zależy od warsztatu i tego na jaka grę jest ustawiona drużyna lub jak potrafisz dopasować cele transferowe do swojego stylu. Inzaghi wolał Lukaku i Corege od Dybali a nie potrafi ustawić pod nich zespołu. Przecież widać to jak Lukaku umie zagrać na ścianę w nielicznych takich akcjach a Szymek każe grać wrzutkami. Spójrzmy prawdzie w oczy - nic z tego z Inzaghiego już nie będziee jako trenera Interu. Zaliczyliśmy zjazd w każdej formacji.

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama