Ranga: Giovanissimi Regionali

excubitor

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: lubelskie
Rejestracja: 17 marca 2019
Ostatnie logowanie: 13 października 2025 | 18:36
Informacje o sobie:

2403

Dni w serwisie

387

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Marotta nie rezygnuje z Sancheza 2 lipca 2020 | 23:09   

Jest jednak różnica w zachowaniu, z Icardim co rok był płacz o nowy kontrakt i publiczne narzekanie. Gdyby nie Wanda, która wolała prowadzić negocjacje za pomocą mediów, to pewnie nadal by tu był, ale trafiła wandzia na kobrę.

Spacer Interu do zwycięstwa 2 lipca 2020 | 15:38   

Papetti też zasługuje, żeby go poobserwować, może coś z niego wyrośnie.

Osiemnastka Sebastiano Esposito 2 lipca 2020 | 15:35   

Też myślę, że on/agent mógł walnąć jakimś fochem i teraz jest nauka pokory.

Conte nadal chce Emersona 30 czerwca 2020 | 15:06   

Po co Gosens miałby przechodzić do słabszej drużyny? W Lidze Mistrzów wyszli z grupy i zaszli całkiem daleko, w lidze, przy obecnej formie mają spore szanse, żeby nas wyprzedzić, a dodatkowo jest spora szansa, że nie będąc w zespole Gasperiniego znacznie obniży loty. Percassi też nikogo tanio nie puści.

Z problemami, ale zwycięsko! 28 czerwca 2020 | 22:39   

Wszyscy kompletnie bez formy, Lautaro prosi się o drugą żółtą kartkę. Fakt, że jesteśmy w tabeli nad Atalantą jest jakąś ogromną niesprawiedliwością, ale dzielnie walczymy o czwarte miejsce.

Roszady w ekipie bramkarzy 28 czerwca 2020 | 13:16   

Rozumiem, że wszyscy zwolennicy zrobienia z Radu drugiego bramkarza bazują na jego tegorocznym doświadczeniu w grzaniu ławy?

Borja, Padelli i Berni do sierpnia 27 czerwca 2020 | 17:22   

Racja, Borja przede wszystkim używa głowy, jest świadomy swoich ograniczeń i unika robienia tego, co mu nie wychodzi. Spokój i doświadczenie.

Berni też by się przydał, ma bardzo ważną rolę w zespole, a zarabia jakieś grosze.

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama