Ranga: Gracz 1. składu

Oba

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 28 kwietnia 2019
Ostatnie logowanie: 16 sierpnia 2025 | 00:15
Informacje o sobie:

2303

Dni w serwisie

1903

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Ter Stegen na celowniku Interu. Barcelona gotowa oddać bramkarza za darmo 5 lipca 2025 | 15:12   

Młodszy, wyższy, nogami gra. Bez odstępnego można to przemyśleć, chociaz ja w przypadku odejścia Szwajcara postawiłbym na Martineza, który juz w kadrze jest.

Galatasaray rozpoczyna rozmowy o transferze Calhanoglu z Interu 5 lipca 2025 | 14:47   

Z tego artykułu niestety niewiele wynika. Są jakieś rozmowy, nie wiadomo o jakich kwotach mowa, wiadomo jedynie, ze Galata ma priorytet pieniężny nacelowany na Osimehna, a na Hakana ich nie stać tak długo, jak długo marzą o Nigeryjczyku. Dac im dwa tygodnie, a jak nie to rozmawiać na temat Turka z Inzaghim, ta sprawa nie moze sie ciągnąć do sierpnia. (edycja 2025.07.05 14:48 / Oba)

Inzaghi chce sprowadzić Acerbiego do Al Hilal 5 lipca 2025 | 14:44   

Jaki sens jest oddawać zawodnika, który zarabia takie grosze, a wciaz jest w stanie dac 10 supermeczow w sezonie, podczas gdy nie mamy na te chwile w obronie realnych perspektyw na solidne zastępstwo? Wg mnie powinien zostać jeszcze rok. To dobry mentor, facet, któremu nie można odmówić zaangażowania, o idealnych cechach na niektórych przeciwników, w dodatku pobierający niewielkie wynagrodzenie. Zaraz mnie zminusujecie, ale ja nie widzę sensu oddawania go za czapkę gruszek.

Pensje trenerów w Serie A: Conte na szczycie, Chivu daleko w tyle 4 lipca 2025 | 15:12   

To pokazuje raczej, ze postawiliśmy ryzykownie, ale jednak z rozsądkiem i sie zabezpieczyliśmy, bo w razie potrzeby zwolnienie Chivu nie bedzie drogie

Inter wezwie Pavarda na dywanik po meczu w padla 4 lipca 2025 | 09:59   

Znacząco obnizyl loty. Od transferu przez 2 lata dobre mial tylko pol roku, później jedynie pojedyncze mecze. Jak sie nie weźmie, a w dodatku bedzie sie zachowywał nieprofesjonalnie to won na zbity pysk.

Ultimatum Interu dla Calhanoglu 3 lipca 2025 | 20:14   

Kto to ten RR?

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama