Ranga: Gracz 1. składu

Oba

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 28 kwietnia 2019
Ostatnie logowanie: 20 października 2025 | 19:47
Informacje o sobie:

2368

Dni w serwisie

1960

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Juventus ukarany ujemnymi punktami 21 stycznia 2023 | 10:20   

Jednak pasiaki im pasują:) utrzymanie tej kary to raczej baj baj LM, bo Roma, lazio i atalanta solidnie punktują i przeskoczenie całej trójki może być trudne. Poza tym juve ma więcej pktow niż wynikałoby to z jakości ich gry, więc chyba tymbardziej mało to możliwe.

Top 10 bramek Vieriego w Interze (video) 21 stycznia 2023 | 10:17   

Mój ulubiony wówczas zawodnik. Wielki Bobo. Trochę ciąży ten transfer do Milanu, ale niczego wielkiego tam nie ugrał, a przy okazji popełnił w derbach błąd przy bramce Adriano na 3-2, więc w sumie luz.

Decyzja Skriniara do niedzieli 20 stycznia 2023 | 08:52   

Sytuacja przypomina trochę dziecinade. To czekanie jest trochę ośmieszające, a ciągle newsy typu do środy, do niedzieli, do czwartku zaczynaja juz irytowac. Skrinar już wie czy przyjmie ofertę, czy nie i z szacunku do klubu powinien się określić. Na szczęście sprawy pozaboiskowe w ogóle nie wpływają na jego formę, bo na boisku prezentuje się bez zastrzeżeń. Szkoda bedzie go stracić, jeżeli tak się stanie to klub fatalnie to rozegrał. Szanse na pozostanie Skrinara oceniam na 10%.

Conte gniewny także na Wyspach 18 stycznia 2023 | 17:01   

Szanuje za przywrócenie scudetto w należyte miejsce, ale nie chciałbym go z powrotem. Kasy brał dużo, w pucharach był marny, a gdy coś było nie tak to zawsze wina wszystkich dookoła. Przed tym sezonem wydał 170mlnE na transfery, a chce żeby dyrektor wychodził i tłumaczył wizję klubu, co 15 dni... bez komentarza. Warsztat może ma i dobry (ale nie topowy), ale w ujęciu wydane pieniądze/osiągane wyniki jest trenerem najwyżej przeciętnym.

Wymiana Depay-Correa? (akt.) 16 stycznia 2023 | 08:49   

Zbyt piękne, żeby było prawdziwe.

Barcelona oferuje....Kessiego za Brozovicia 15 stycznia 2023 | 21:26   

Bezgotówkowo na pewno nie, ale z dopłatą 30mlnE ze strony Barcy byłaby to oferta do rozważenia.

Kibic poprosił Skriniara by został, Słowak na to.. 15 stycznia 2023 | 21:24   

@up Marotta nie ma tak małego siusiaka, żeby bawić się w takie dziecinady.

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama