Ranga: Gracz 1. drużyny

Oba

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 28 kwietnia 2019
Ostatnie logowanie: 18 czerwca 2024 | 06:20
Informacje o sobie:

1879

Dni w serwisie

1443

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Arnautović: Nigdzie się nie ruszam 31 maja 2024 | 15:35   

Na taką deklaracje czekałem, forza Arna!

Moratti: Benitez był zazdrosny o Mourinho 31 maja 2024 | 15:20   

Benitez był jaki był, ale problemy ówczesnego Interu nakreślił wzorowo i miał jaja, zeby zagrac z zarzadem w otwarte karty. I nie ważne czy był zazdrosny o Mou, czy miał jego kompleks- warunki pracy jakie tu zastał były nieporównywalnie gorsze od tych, w których pracował Portugalczyk. I chociaż sukcesów Jose by nie powtórzył, bo ten osiągnął maxa, to nieudana przygoda Benka jest w dużej mierze winą klubu.

Di Marzio: Lautaro zaakceptował ofertę Interu! 31 maja 2024 | 15:16   

Wygląda na to, że jego deklaracje o przywiązaniu do Interu to nie pustosłowie. Czekamy na oficjalke, ale fajnie, że dziś jeszcze trafiają się goście przywiązani do klubu. Forza Lautaro!

Marocchi: Conte będzie problemem dla Interu i Juve 30 maja 2024 | 08:55   

Do zimy. Później będzie już problemem de Laurentisa

Moratti: Czy kupię Inter? Nie wykluczam 29 maja 2024 | 23:24   

Bo tamci piłkarze to byli już tłuste koty, którzy zatracili ambicje i sportowo nie oferowali wtedy nawet ułamka tego co w prime. Pamiętam co wtedy mówiło się o wypychaniu Sneijdera z klubu, a po latach okazało się, że bardziej od dużej piłki holender wolał już wtedy niezdrowe jedzenie i zaglądanie do kieliszka. Zastąpiono ich średniakami, bo Moratti finansowo zwyczajnie już nie nadążał i widząc to po prostu sprzedał klub. Jeżeli przy nazwisku Morattiego, który był nie tylko właścicielem i prezydentem, ale przede wszystkim jednym z nas, który Interowi przez wiele lat nie szczędził kasy i doprowadził nas do potrójnej korony, jeżeli przy jego osobie ty widzisz jedynie schyłek jego Interu i te chude lata przesłaniają Ci to ile zrobił wcześniej to jesteś po prostu ślepy.

Lautaro zdenerwował się na dziennikarza 28 maja 2024 | 20:51   

Lautaro nie odegrał istotnej roli na mundialu i to akurat niezaprzeczalny fakt, ale do roli podawacza bidonów bym go nie sprowadzał.

Co byś zrobił/zrobiła z Marko Arnautoviciem? 27 maja 2024 | 14:08   

Gdyby była gwarancja, że będzie zdrowy, to bez dwóch zdań zostawiłbym go do rotacji jako 3/4 napastnika, bo umiejętności ma i chociaż skutecznością nie grzeszył, to przez cały sezon wyglądał w drużynie jak element układanki, a nie ciało obce. 10 goli wypracowanych, to oczywiscie zaden top, ale jak na napastnika nr 3/4 i jego ilość minut nie jest wstydliwym wynikiem. Jednak takiej gwarancji nie ma, a obawiam się, że jest wprost przeciwnie, więc przy ofercie należałoby go sprzedac. Nie jakieś chamskie wypychanie na siłę, ale sugestia, że gdzie indziej pogra więcej to na pewno. Ale jakbym miał wybierać czy zostaje Korea czy Austria, to jednak wolałbym grilla jeść poza Mediolanem.

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama