Dni w serwisie
Komentarzy
Caffe Mercato - 07.07.2019 7 lipca 2019 | 14:24
Bruno oczywiście
Caffe Mercato - 07.07.2019 7 lipca 2019 | 12:49
Lukaku został powołany na obóz MU w Australii, więc rozmowy o ile w ogóle są, to do porozumienia jest bardzo daleko. Reszty nawet nie ma co komentować- Milinkovic-Savic to zawodnik na którego zwyczajnie nas nie stać, poza tym byłby to bardzo przeplacony transfer. W tej cenie można pewnie mieć Isco a już na pewno Manuela Fernandesa
Inter zaproponował kontrakt Alvesowi 6 lipca 2019 | 17:54
Można narzekać, dziwić się, ale nie mamy u siebie gracza na jego poziomie na tę pozycję.
Marotta: Mauro i Radja nie są w naszych planach 6 lipca 2019 | 17:52
Nie powinniśmy oceniać wszystkiego przed sezonem, ale póki co nie wygląda to zbyt optymistycznie. Z Icardim najpierw Juve próbuje nas przyprzec do ściany, teraz jeszcze bardziej przypiera nas Marotta mówiąc takie rzeczy. Ogólnie nie popieram Icardiego, ale uważałem, że da się jeszcze to załatwić, zakopać ten topór, jednak teraz widać, że nie ma woli że strony kierownictwa. W dodatku nie robi się nic żeby dostać jak największe pieniądze tylko zupełnie na odwrót. Szkoda. Podobnie z Nainggolanem- wszyscy pamiętamy nagranie, tyle że po nim on zrobił dużo żeby odbudować zaufanie i pozycję w drużynie i mnie przekonał. Zwłaszcza meczem z Empoli, gdzie widać było w końcówce, że daje już z wątroby, ale zapie*dalal. Nie mamy w zespole drugiego pomocnika na tym poziomie, który potrafi coś zdziałać z przodu i jeżeli go sprzedamy to za te pieniądze, które za niego dostaniemy, a po takiej gadce generalnego nie dostaniemy na pewno 30 mln, a pewnie nawet i 20 nie kupimy nikogo na tym poziomie. Źle to wygląda póki co. Szkoda, że nie zatrudnilismy Mourinho, u niego na pewno każdy wystartowalby od zera. A tak mamy Conte, pod którego ustawienie nie mamy składu i dodatkowo sprzedajemy, a w zasadzie próbujemy wypchnac na siłę za bezcen dwóch knabrnych co prawda piłkarzy, którym jednak klasy piłkarskiej odmówić nie można. Nie wygląda to dobrze, obym się mylił.
Juventus chce kupić Icardiego, ale za 40 milionów 5 lipca 2019 | 17:09
Hmmm gdzieś jeszcze było napisane, że Mauro mimo wszystko liczy jeszcze, że uda mu się zostać w Interze więc wg mnie mówimy Juventusowi wprost, że albo płacą do końca lipca 70 mln i zabierają Icara, a od sierpnia zdejmujemy go z listy i jest do wyjecia za kwotę w klauzuli i niech spier*alaja. Skoro jest jeszcze wola zawodnika, żeby zostać, to trzeba tak zagrać, w żadnym wypadku nie możemy dać się przyprzec do sciany i sprzedać go za tak śmieszne pieniądze. A już w ogóle skoro ta sprzedaż nie idzie to teraz należy zebrać drużynę na obozie i wyjaśnić wszystko i najlepiej niech zostanie. Są chyba wszyscy w drużynie mężczyznami a nie placzliwymi chłopcami. Poza tym to jest praca i nikt nie ma w obowiązkach, żeby że wszystkimi się lubić, trzeba po prostu współpracować. A Conte albo dostanie Lukaku na koniec okienka jak MU zmieknie rura, albo dostanie go za rok. Mauro też umie grać jako odgrywajacy.
Inter przygotowuje ostateczną ofertę 4 lipca 2019 | 17:05
@paweloo7 te jak to nazywasz januszowe podchody spowodowały, że wg tego co pisze prasa Barella chce tylko do nas. To nic dziwnego, że próbujemy ugrać jak najwięcej i zapłacić jak najmniej. Ponadto myślę, że oferta Interu dla Cagliari i tak jest dobra i kwestia czasu lub detali jest przyjęcie jej. Do początku zgrupowania zostało jeszcze kilka dni, poza tym Barella z uwagi na udział w MME na pewno zjawi się trochę później.
Miranda: Chciałbym zostać w Interze 3 lipca 2019 | 13:06
Dobra opcja na ławkę
Brak piłkarzy dodanych do ulubionych