Ranga: Gracz 1. drużyny

Oba

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 28 kwietnia 2019
Ostatnie logowanie: 28 listopada 2022 | 11:56
Informacje o sobie:

1311

Dni w serwisie

1143

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Antonelli: Inter złozył ofertę za Udogiego 16 września 2022 | 00:26   

Kiedyś probwalismy za wszystko płacić Muntarim, a dziś nawet za darmo to dla nas za drogo.

Kto za Hakana? Trzech kandydatów 16 września 2022 | 00:25   

Kandydatów raczej dwóch, bo trudno przypuszczać, żeby Inzaghi, który dotychczas tak oszczędnie dawał szanse Asllaniemu nagle postawił na niego od pierwszych minut w trudnym meczu w Udine. Oby to był Mihitarian, a nie Gagliardini bo Ormianin w przeciwieństwie do Włocha daje jakieś powody by na niego postawić.

Biasin: Zhangowie chcą sprzedać Inter 9 września 2022 | 23:40   

@up a ja myślę, że nic na rzeczy z PiF nie ma, ale skonczylo sie mercato, a o czymś trzeba pisać i stąd tego typu rewelacje.

Biasin: Zhangowie chcą sprzedać Inter 9 września 2022 | 18:10   

Fajnie byłoby trafić na kogoś kto będzie chciał inwestować i pociągnie ten klub zarówno rozsądnymi transferami jak i w końcu nowym stadionem, ale w naszym obecnym położeniu krokiem w przód będzie już nawet ktoś, kto nie będzie wymagał co lato dużych sprzedaży. Cena ustalona przez Zhanga jest bardzo wysoka i raczej wątpliwe by ktoś się zdecydował nawet jeżeli opuści do zera ta dwójkę po przecinku. Z drugiej jednak strony trudno wyobrazić sobie kogoś kto położy miliard i nie będzie skłonny inwestować w klub, także może być chyba tylko lepiej. Uważałbym na arabów, bo w ich rękach możemy stać się zabawka, która szybko się znudzi, a wtedy zatęsknimy nawet za chińczykami. (edycja 2022.09.09 18:12 / Oba)

Onana: Cieszę się z debiutu, ale chciałem wygrać 8 września 2022 | 08:05   

Dajcie jakieś inne zdjęcie, bo go nie widać :)

Inzaghi: Nie zauważyłem kroku wstecz 8 września 2022 | 08:04   

Broniłem Inzaghiego, ale facet obojętnieje mi z meczu na mecz. Onana zagrał przyzwoite zawody, dlaczego nie dostanie szansy w kilku meczach, skoro Handa zawodzi? Dlaczego przy 0-2 nie da pograć Asslaniemu, który złapał by trochę doświadczenia na tym poziomie, a wpuszcza Gagliardiniego, któremu żadna dodatkowa minuta doświadczenia nic już nie da bo jest po prostu przeciętnym piłkarzem. Slabo Panie inzaghi, bardzo slabo.

Lukaku wyleciał do Belgii 5 września 2022 | 16:22   

Lukaku powinie wrocic do składu nie jak bedzie zdrowy, ale jak zrobi porządek że swoją wagą. Ważąc tyle co teraz to nie dość że będzie bezużyteczny na boisku to jeszcze bedzie co chwilę się łamać i tyć.

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama