Ranga: Gracz 1. składu

Oba

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 28 kwietnia 2019
Ostatnie logowanie: 18 czerwca 2025 | 09:29
Informacje o sobie:

2244

Dni w serwisie

1803

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Inter monitoruje sytuację Depaya 3 czerwca 2024 | 11:26   

Dla mnie dużo lepsza opcja od Islandczyka, który wydaje mi sie drugim Piątkiem.

GdS: Taremi i Zieliński gotowi na wyzwania 2 czerwca 2024 | 08:53   

Spodziewam się, że Zieliński do grudnia wypchnie ze składu Mihitariana bo myślę, że u Ormianina wiek da o sobie znać i nast sezon będzie miał już gorszy niż tej mijający. Także fajnie że się zabezpieczyliśmy. Taremi da głębie w ataku, ale do pierwszego składu raczej nawet nie zapuka.

Inter planuje przyszłość z wyprzedzeniem 2 czerwca 2024 | 08:49   

Zarządzanie w tej chwili jest tak podręcznikowe, że przy ostatnich wątpliwościach co do przedłużenia Lautaro większość kibiców była zdania, że chociaż szkoda ewentualnego odejścia argentyńczyka, to póki jest Marotta to nie ma strachu. Odpowiedni poziom zarządzania zawsze będzie miał dobry wpływ na poziom sportowy, także do emerytury Marotty śpimy spokojnie.

Arnautović: Nigdzie się nie ruszam 31 maja 2024 | 15:35   

Na taką deklaracje czekałem, forza Arna!

Moratti: Benitez był zazdrosny o Mourinho 31 maja 2024 | 15:20   

Benitez był jaki był, ale problemy ówczesnego Interu nakreślił wzorowo i miał jaja, zeby zagrac z zarzadem w otwarte karty. I nie ważne czy był zazdrosny o Mou, czy miał jego kompleks- warunki pracy jakie tu zastał były nieporównywalnie gorsze od tych, w których pracował Portugalczyk. I chociaż sukcesów Jose by nie powtórzył, bo ten osiągnął maxa, to nieudana przygoda Benka jest w dużej mierze winą klubu.

Di Marzio: Lautaro zaakceptował ofertę Interu! 31 maja 2024 | 15:16   

Wygląda na to, że jego deklaracje o przywiązaniu do Interu to nie pustosłowie. Czekamy na oficjalke, ale fajnie, że dziś jeszcze trafiają się goście przywiązani do klubu. Forza Lautaro!

Marocchi: Conte będzie problemem dla Interu i Juve 30 maja 2024 | 08:55   

Do zimy. Później będzie już problemem de Laurentisa

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama