Ranga: Gracz 1. drużyny

Oba

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 28 kwietnia 2019
Ostatnie logowanie: 20 czerwca 2024 | 14:05
Informacje o sobie:

1881

Dni w serwisie

1444

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Inzaghi: Powinniśmy wykorzystać swoje okazje 14 marca 2024 | 11:37   

Kiedy trzeba było świeżych sil, u nas weszli klassen, darmian czy Sanchez, a tam Saul, Correa czy Depay. Trochę głębi nam ciągle jeszcze brakuje, ale przegraliśmy jako zespół, po prostu. Nie ma co szukać indywidualnych kozłów ofiarnych i gdybac co by było gdyby Arna zamiast jednej bramki strzelił dwie, gdyby swoje sytuację wykorzystali thuram, barella czy lautaro bo to już nic nie zmieni. Kończymy udział w LM, wracamy za rok silniejsi i bardziej doswiadczeni. Tyle w temacie.

Ile Inter zarobił w Champions League? 14 marca 2024 | 11:33   

Budujemy rok do roku i jest coraz lepiej. Dużo się pisało już o tym, że sprzedaży z konieczności raczej nie będzie wiec ja z optymizmem patrze w przyszłość. W Atletico z ławki wchodzili jednak Depay, Saul czy Correa, u nas Klassen, Darmian czy Sanchez więc jeszcze nam do tej czołówki trochę brakuje.

Augusto i Arnautović nie zagrają w Madrycie 11 marca 2024 | 12:00   

Pewnie zaraz niektórzy mnie skrytykują, ale Arnautovic przydałby się na ostatnie minuty w Madrycie przy remisowym wyniku bo nie odstaje pod względem siły fizycznej i potrafi przyjąć piłkę z przeciwnikiem na plecach. Także szkoda. A Augusto to bardzo dobry zmiennik Dimarco więc to także osłabienie.

Sanchez rywalizuje z Carbonim 8 marca 2024 | 21:56   

Mając do dyspozycji Lautaro, Thurama, Taremiego i prawdopodobnie Arnautovicia mlody może nie dostawać tyle minut ile powinien, żeby nie zatrzymać sie w rozwoju. Wg mnie jeszcze sezon wypożyczenia Carboniego, a następnie włączenie go jako 3/4 napastnika.

Lukaku: W Rzymie jest inaczej, tu mnie uwielbiają 8 marca 2024 | 14:38   

Zachwycają, bo jeszcze Cię chłopaku nie znają :) ale spoko, wszędzie po Lukaku został ferment i nie sądzę, że Roma będzie tu wyjątkiem. Z resztą 40 mlnE za jednego gracza to i tak będzie dla Romy kwota nie do wydania na koniec sezonu, więc Lukaku będzie musiał poszukać nowej sympatii.

Liczne zmiany na Bologne 8 marca 2024 | 14:35   

Rotacja wskazana i oczekiwana. Z Bologna tak naprawdę wygrywać nie musimy, sezon w serieA dla nas prawie się skonczyl- oprócz tytułu, którego już na 99 procent nie wypuścimy do wygrania są już tylko jakieś statystyki, które za kilka lat staną się jedynie ciekawostkami. Z resztą gonienie 102 pkt Conte jest bez sensu bo margines błędu jest bardzo mały, a my mamy LM. I na tej lidze mistrzów trzeba sie teraz skupić, tam jest prestiz, pieniądze i możliwość sprawdzania się z najlepszymi. Z Bologna nawet gdybyśmy przegrali to nic się wielkiego nie stanie.

Liverpool myśli o Inzaghim jako następcy Kloppa 6 marca 2024 | 16:46   

KawaOpole - nawiązując do tego co napisałeś- wygrałeś wyścig na najgłupszą odpowiedź ;) bez spiny rzecz jasna

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama