Ranga: Gracz 1. drużyny

Oba

Użytkownik

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: brak informacji
Wiek: brak informacji
Województwo: Nie podano
Rejestracja: 28 kwietnia 2019
Ostatnie logowanie: 24 września 2023 | 19:16
Informacje o sobie:

1611

Dni w serwisie

1321

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Azpilicueta rozważa transfer do Interu 23 czerwca 2023 | 15:44   

Niech przyjdzie. Myślę, że sportowo da radę. Pytanie tylko czy on za Skrinara czy DD. Jak za DD to duży skok jakościowy, jeżeli za Skrinara to mógłbym narzekać, ale skrinara de facto nie ma już u nas od pół roku i klub się nie rozsypał. Narzekałem gdy przychodził Darmian, ale on swoją postawa dal mi taka nauczkę, że nie przekreslam dnia przed zachodem slonca.

Media włączyły Milan do walki o Lukaku 23 czerwca 2023 | 00:29   

No to mnie k*rwa zmartwiliscie...

Oficjalnie: Dzeko w Fenerbahce 23 czerwca 2023 | 00:09   

Na przestrzeni dwóch sezonów zagrał jeden dobry- po pół w każdym roku. Nie zawiódł i myślę, że wspomnienia byłyby jeszcze lepsze gdyby pełnił przez ten czas rolę pierwszego zmiennika, a nie głównego napastnika bo z racji wieku pary starczało mu już tylko na pół sezonu. Powodzenia!

Newcastle i Chelsea poległy, teraz Liverpool? 22 czerwca 2023 | 16:38   

No teraz jak Vicario już jedna nogą w Tottenhamie to jest po herbacie. Z resztą mi bardziej chodziło, że jeżeli sprzedaż Onany gwarantowałaby przyjście tych 3 graczy to bym sprzedał. Bo znając zhanga to z tych 60 mlnE na rynek trafiłoby 30, max 40 mlnE

Media włączyły Milan do walki o Lukaku 22 czerwca 2023 | 10:58   

Za 70 baniek za Tonalliego nie da się kupić Lukaku za 40 i Frattesiego za 30 bo Tonali nie zwalnia na pewno z budżetu płacowego kwoty, która pokryłaby wynagrodzenia obu tych piłkarzy.

Newcastle i Chelsea poległy, teraz Liverpool? 22 czerwca 2023 | 10:56   

Pieniądze pieniędzmi, ale jakiś kręgosłup trzeba mieć. Na dziś dla mnie takim kręgosłupem są Onana, Bastoni, Barella i Lautaro- czyli po jednym zawodniku z każdej formacji. O w/w graczach z pola można powiedzieć, że Identyfikują sie z Interem, więc jeżeli miałbym ten kręgosłup wyłamywać to musiałby Odejść Onana. Za 60 mln, które poszłyby na Vicario, Frattesiego i Pavarda sprzedałbym Onane. My niestety będziemy czekać, żeby sprzedac zanim kupimy, tak jak w zeszłym roku bo Zhang nie nauczył się na błędach I nie daje zielonego światła na Frattesiego, gdzie wszystkie szczegóły wydają się być ustalone. Ci którzy będą chcieli kogokolwiek kupić będą grali na zbicie ceny, bo wiedzą, że żeby otworzyć rynek musimy sprzedać, a czas upływa na naszą niekorzyść i skonczy się tym, że praca dyrektorów pójdzie na marne bo gdy wreszcie sprzedamy, to okazję z rynku będą miały już nowe kluby.

Guardiola wbił szpilkę Lukaku 20 czerwca 2023 | 20:54   

Myślę, że to nie tyle była szpila w Lukaku, co ironią że strony Guardioli, gdzie jego sukcesy są często podważane. A jeżeli była to typowa szpila w Lukaku, to nie ma co się dziwić, barcelonskiego (frajerskiego) dna się nie wymaze.

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama