Dni w serwisie
Komentarzy
Jak przebiegały negocjacje z Perisiciem? (akt.) 28 maja 2022 | 18:06
Szkoda, ale dawanie mu dłuższej umowy niż 2 lata i pensje wyższą niż 6 mln to nie rozsądne według mnie. Lepiej oszczędzone pieniądze z pensji + wyprzedaż młodych zatrzymała pozostałych graczy z pierwszej 11.
Powraca temat Lukaku 27 maja 2022 | 13:36
Ogromne TAK, wracaj do nas- brakujące ogniwo w tym sezonie... Dżeko nie dojeżdża widać było ogromną stratę w tym sezonie.
Marotta: Naszym celem jest pierwsza czwórka 25 maja 2022 | 21:09
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Hakimi poprosił o transfer... ściema
Bastoni zostanie poświęcony? 25 maja 2022 | 16:23
Skurwysyny, takich piłkarzy wypychać z klubu....
W przyszłym tygodniu spotkanie ws. mercato 22 maja 2022 | 23:20
Wszystko jest tak jak po 2011 i ostatnim trofeum... redukcja płac, sprzedawanie piłkarzy i zastępowanie ich graczami średnimi lub podstarzałymi... niestety w następnym sezonie superpuchar może być ostatnim trofeum na nastepnych kilka lat niestety... Chyba, że w końcu chińczycy zbudują ten stadion albo sprzedadzą klub.
Handanović: Tabela nie kłamie 22 maja 2022 | 22:21
Cała prawda, przegrane Derby i przegrana z Liverpoolem rozjebała nas psychicznie na cały miesiąc a nawet dłużej... Można gdybać jak byśmy grali z tą Bologną w terminie planowanym.... Szkoda taki jest sport.
O Superpuchar z Milanem 22 maja 2022 | 22:18
Pokazać im miejsce w szeregu? Oni nam pokazali- idź patrz jak świętują scudetto. Zhangi rozjebali zwycięską drużynę i trzeba lepić na nowo a z zerowym budżetem trzeba cieszyć się z każdego trofeum bo nadchodzą znów chude lata z tymi gołodupcami. Marotta/Ausilio robią co mogą i dzięki nim mamy chociaż puchar bo Turek, Dumfries i emeryt Dzeko coś mimo wszystko pozytywnego i jakości wnieśli. Ale nie mamy zmienników i gramy 1 napastnikiem bądź co bądź trochę chimerycznym Lautaro choć pokazał, że potencjał ma ogromny.